Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lacoste vagy Ralph Lauren...

Lacoste vagy Ralph Lauren galléros pólókat érdemesebb venni? Melyik a strapabíróbb, jobb anyag?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Ezeket már nem érdekli az anyag, csak arra menneknhohy minél többet tudjanak eladni, minél olcsóbb költségért.

De nekem volt mindkettő, ralph lauren "jobb". Illetve a tommy hilfiger is nagyon jól bírja

2018. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
ha ezekre lenne pénzed, nem itt kérdeznéd, hogy melyiket érdemes venni
2018. szept. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a Gucci meg a Burberryt hasonlítanám össze még el is fogadnám ezt a kritikát,de ezeknél a márkáknál nem helytálló...
2018. szept. 9. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak a szuper gazdagok vesznek ilyen márkákat, mint írták előttem, hogy aki ilyet vesz az nem nézi az árat, de hidd el hogy nézem! Ugyanis gazdag is akarok maradni... de tény hogy nem szuper gazdag vagyok, mert egy 2 millió eurós jachtot nem tudok fenn tartani, de ilyen cuccokat venni simán. A pénzt meg nem szórom mert van... óriási hiba lenne. És ha neked is lenne, te se szórnád el minden szarságra, maradjunk annyiban. ;)
2018. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!