Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi farmer hatású nadrág?...

Férfi farmer hatású nadrág? Hol lehet olyat találni? Milyen néven?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt egy ismerősömön láttam először egy olyan nadrágot, ami összetévezhetetlenül farmernak nézett ki, de az anyaga teljesen más valami kényelmes akármi lehetett, mint egy melegítőgatya, kicsit talán feszesebb. :) most sehol nem találok olyat, legalábbis férfiban :/
2018. szept. 16. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézzél nőiben, ott mindég nagyobb a választék mert valakik szerint a nőket jobban megilleti a kényelem, és komfort érzet.
2018. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jogging jeans


Teljesen farmernak néz ki, még meg is van színre koptatva, de mackónadrág. Nagyobb NewYorkerekben néha-néha szokott lenni 1-2 fazon. Konkrétan nekem még nem volt ilyenem, csak próbáltam. De már gondolkodtam rajta párszor. Futni, guggolászni, biciklizni, ülni benne egész nap biztos kényelmesebb. Viszont elég drágák voltak: 12-14 ezer.


[link]

2018. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a jeggings. Legalábbis úgy rémlik így hívják. Olyan anyagú, mint egy cicanadrág (leggings) csak éppen úgy néz ki mint egy farmer. Még zseb is van rajta, igaz nem igazi zseb, csak a mintázat imitálja...
2018. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!