Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hugo boss vagy Ralph Lauren?...

Hugo boss vagy Ralph Lauren? Melyik a jobb márka?

Figyelt kérdés

Nektek melyik jön be jobban?Azonos kategória?

Nem vagyok nagy márkafan, de ez a két márka tetszik egyedül a nagyobbak közül,melyiket ajánlanátok?(ing,cipő,nadrágot vennék)



2018. szept. 18. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ralph
2018. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ralph egyszerűbb, elegánsabb, a Hugo Boss itthon elég khm... na tudod kik hordják. Viszont Bossból nekem is van olyan pólóm amin csak egy kis fém márkajelzés van oldalt. Ingből én Hilfigert, cipőből Lacoste vagy Hilfigert, nadrág pedig Mustang vagy Levi’s ha farmer, ha chino akkor Hilfiger.

Bár stílust nem írtál, szóval nem tudom hogy smart casual, casual stb. szerint akarsz-e öltözni.

2018. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább smart casual,na és ha már ezeket felsoroltad a calvin klein milyen választás lenne?Így a lacoste,boss,ralph,meg hilfigerhez mérve...
2018. szept. 19. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ruháim 80%-a a 2 említett márkából van. Mindkettőt nagyon szeretem, a Boss talán kicsit sportosabb, a RL pedig inkább elegánsabb szerintem.
2019. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Srácok minden eredeti gyártás minőségi vizsgálatokon megy keresztül. Ami jól áll az egyenisegemhez és kényelmes viselet.Replay Diesel nyugaton meg mindig visz mindent. .175 euró most egy farmer. De ne a márkát nézd hanem a minőséget. Varrast és az anyagot szabast. Armani comfort lézer szabaszata van. Ezért 2 e euró egy Georgio Armani öltöny. Igaz régi írás és már lehet itt sem vagytok .már más világ lett S pandemia óta. Szép napot.
2023. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!