Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony, dundi nőnek adtok...

Alacsony, dundi nőnek adtok öltözködési tippeket?

Figyelt kérdés
43 év, 150 cm, 59 kg (fogyókúra foemlyamatban), félhosszú természetes gesztenyebarna haj, sötétbarna szem, ősz típus
2018. szept. 18. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én például a hosszú csizmákat nem ajánlom, mert rövidebbnek tűnnek tőle a lábaid, ruhában esetleg fehér inget, az mindenkinek jól áll és a fehér még vékonyít is :)
2018. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magassarkú bokacsizma,a mibe még tudsz menni, szűk farmer, csípőig érő blézer, v-nyakkivágú felsők, hosszanti irányban csíkozott felsők, átlapolós ruhák stb.

Miniruhák. Nem érdemes felvenni: hosszú ruha, szoknya, hosszú kabát, és figyelni kell hogy adott ruhák hol vágják ketté az alakot. A neten számol oldalt találsz erről.

2018. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az átlapolós ruha jó lehet? Mert akin eddig láttam, rémesen állt neki (mondjuk, kövérebb nálam). Blézert képtelen vagyok venni, sehol nincs a méretemben.
2018. szept. 19. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:

alul sötét nadrág vagy szoknya.

felsőnek mehetnek élénkebb színek(amilyeneket szeretsz), mert ez magasabbnak láttat, mivel a fókusz optikailag a felsőtestedre irányul majd.

a V kivágás hosszabbítja a nyakadat, kerek nyakú felsőhöz viselhetsz hosszabb nyakláncot is, lehet nagy gyöngyös, csiricsáré, ha tetszik, ez is a felsőtestedre fekteti a hangsúlyt.

ha szereted a magassarkút, nyert ügyed van, viseld különféle magasságokkal, amelyik jól esik.

ha nem szereted, akkor ne vegyél csizmát, mert tömzsinek mutat. bokacsizma esetleg jó ötlet. jó, ha kicsit nyújtottabb a cipő eleje.

a derekadat hangsúlyozhatod vastagabb, díszövekkel, karcsúsít, homokóra alakot ad, kiemeli a melleidet.

hosszított kardigánokat felejtsd el, mert csak alacsonyabbnak tűnsz benne.

a nagy táska viselése (oldaltáska, kézitáska, válltáska) kisebbnek láttat.

így ennyi jutott eszembe hirtelen :D bocsi, ha sok!

2018. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden ötlet jó, kivéve a nagy csiricsáré ékszerek nem az én stílusom.
2018. okt. 1. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Régi fajta krumpliszsák. Nem a mostani műanyag hálóra gondolok. Az mindenkinek jól áll. 😃
2018. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!