Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködési szabályokat...

Milyen öltözködési szabályokat kell követni a hivatalban dolgozóknak?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, pályakezdő és hamarosan kezdek az új munkahelyemen. Nyilván az ápoltság és az elegencia is fontos.


Tudnátok adni tippeket, hogy milyen öltözködés az elvárt? Elegáns nadrág - ing kombináció megteszi?


Kérnék erről egy kis felvilágosítást, ha lenne időtök rá. Köszönöm.


2018. febr. 18. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem az első alkalommal jó lesz, azután pedig figyeld meg a munkatársaidat. Nálunk csak a hosszú nadrág van hivatalosan előírva, néha nagy melegben még az se (szokott lenni köremail róla). De nem mindig vannak ezek a szabályok leírva, és munkahelyenként különböző lehet.

2018. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Félmeztelenül is dolgozhattok?
2018. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hivatal. Ahol ügyfélfogadás van, ott komolyabban meg van szabva a ruha.

Én nő vagyok, de párom is hivatalban dolgozik. Náluk nem igazán jönnek az ügyfelek. Ő általában sötét farmerban van inggel. De van, hogy kicsit elegánsabb pulcsit vesz fel. Nem kell öltöny, nyakkendő náluk. Annyi a megkötés, hogy nyáron se legyen rövidnadrág.

2018. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Félmeztelenül is dolgozhattok?"


Home office esetén mindenképp :-)

Amúgy még nem próbáltam, mit szólnának hozzá.

2018. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!