Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol szoktatok magassarkút venni?

Hol szoktatok magassarkút venni?

Figyelt kérdés
Életem első magassarkú cipőjét szeretném megvenni, Deichmannba néztem, de ami tetszett is és volt a méretemben is (36) nagy volt, kisebb meg nem igazán volt ettől. Nem tudom hol lehetne még normális árban venni. Írjátok le ti hol szoktatok venni 😊
2018. szept. 19. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor 35-ös a méreted?
2018. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ott vettem, azt hiszem, 5th avenue.

Ha alkalmi cipő lesz, akkor mindenképp bőr legyen.

2018. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Igazából mindig minden cipőm 36os volt, viszont ahogy próbálgattam a Deichmannba az a 36os magassarkúk nagyok voltak.
2018. szept. 19. 10:16
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a választ! Hétköznapokra kéne, hogy ne mindig csak lapos cipőkbe járkáljak.
2018. szept. 19. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, értelek.

Egy vastagabb sarkú, vagy éktalpú bokacsizma jó választás lehet, könnyű bennük megtanulni járni.

2018. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magassarkúból általában mindig egy számmal kisebbet kell venni. Az előzőnek igaza van, olyat válassz ami vastagabb sarkú és jól fogja a bokád.

Én általában a Deichmannban, CCCben vettem őket.

2018. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a CCC-ben vettem pont egy hete, illetve a legtôbb magassarkúm a Deichmannból van, illetve különféle netes oldalakról is rendelek (Ecipő, Answear, Fashion Days).

Nekem is 36-os a lábam, és a legtöbb félcipő/körömcipő fazon nekem is kicsit nagy a lábamra (hátul csak egy pár millimétert). Ilyenkor sarokvédőt szoktam beleragasztani, és így tökéletesen illeszkedik, és nem töri a lábam.

2018. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Deicmann, CCC, illetve még kisebb butikokban is vettem már, de ott csak úgy ha megláttam valamit a kirakatban amibe totál beleszerettem. Ha nem tudom konkrétan, h mit is akarok akkor olyan helyre megyek, ahol nagy a kínálat. Netről nem merek rendelni, mert nekem sem mindig a 37-es méret a jó, általában igen, de vannak olyan cipők, amiből 36-os a jó méret.

Amúgy én is inkább a bokacsizmát ajánlanám így őszre, mert egy magassarkút ilyenkor már nem sokáig lehet hordani, mert hidegben fázik benne a lábfej, illetve esős nyirkos időben sem túl jó viselet. Főleg, ha most lenne az első, akkor meg is kell tanulni szépen menni benne. Ami valóban könmyebb egy bokacsizmában, ráadásul télen is hordhatod. Tavaszig simán megszokod, megtanulsz benne szépen járni, és akkor tavaszra, koranyárra pont jó lesz a magassarkú.

De majd meglátod, sok sikert hozzá! :)

31/n

2018. szept. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!