Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordtok magassarkút?...

Ti hordtok magassarkút? Mikor, mennyit és miért?

Figyelt kérdés
Most főleg a nőkre gondoltam. :D
2018. aug. 29. 17:51
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Igen, kicsit magasabb legyek, sok ruhámhoz ez illik csak, szeretek egy magas lenni a barátommal.
2018. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon ritkán hordok, sulimegnyitón, esküvőn, olyan helyeken, ahova ki kell öltözni, mert amúgy is vagyok vagy 175 cm, aminél nem akarok magasabb lenni. Jaa, és táncórán.

Amúgy mostanság sehol, mert eléggé meg van erőltetve a térdem, nem krll neki még az is...

2018. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon nagyon ritkán,mert 182centi vagyok.Alkalmakra szoktam hordani.
2018. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert piszok trampli vagyok benne :D
2018. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hangulatfüggő nálam, amikor olyan hangulatomban vagyok, vagy az öltözékem megkívánja, bár ha nincs kedvem a magassarkúhoz, akkor olyan ruhát választok, amihez más is megy. Van h egész héten magassarkúzom, van, h csak heti pár napot, de ritka az mikor heti egy nap sincs rajtam. Egyébként az ilyen kis csini balerinatípusú cipők a kedvenceim, ezért legtöbbet abban vagyok, de szorosan utána jönnek a magassarkúk. Ezeken kívül a többi lábbelim elhanyagolható. Van egy farmer anyagú cipőm, egy fehér Converse-em, egy Devergo slipon, két edző cipő (kizárólag sportoláshoz) egy magas sarkú szandi, egy saru, meg 3 papucs(egy teljesen átlagos puma papucs, fürdés utánra, strandra pl, egy lábujjközös papucs, valamint egy magassarkú pacskerom is van, amit úgy kaptam, és 2x jó ha volt a lábamon... Ezek a jobb időkben használt cipőim, télire van 5 pár csizmám (3 lapos és 2 magassarkú) 10envalahány bokacsizmám (a teljesen lapostól a magas sarkúig vannak) van 2 bakancsom (az egyik túra, a másik egy picit csajosabb, mert bundás a széle, jah, meg halványrózsaszín. :) Illetve van még egy Hello Kittys gumicsizmám, meg egy lovaglócsizmám is, de az nem jó télen, mert hideg, és ha megázik, megkeményedik a bőr, és nehéz újra felpuhítani, ha nem akarom, h szétrepedezzen...


Szóval van bőven lábbelim, kb fele-fele arányban a lapos és a magas sarkúak. Egymás után 2 nap sosem veszem fel ugyanazt a cipőt, így akár évekig is bírják a cipőim. Van bőven cipőm amiből lehet válogatni, és így nem nehéz naponta váltogatni őket. Amit egy napig hordtam, azt kiteszem az erkélyre, kiszárad, átszellőzik, így nem lesz büdi sem a cipő sem a lábam még nylonharisnyában sem!

Konkrét miértje nincs, h miért vagyok sokat magassarkúban, talán annyi, h mégjobban kiemeli a lábaim (azokra vagyok a legbüszkébb a testrészeim közül), ami több magabiztosságot ad valamint a nőiesség egyik fő megtestesítője egy finom kis elegáns magassarkú (mondjuk nekem a topánkák is a nőiesség egyik megtestesítői, ráadásul nagyon praktikus, kényelmes lábbelik. De visszatérve a magassarkúkhoz, kecsesebb benne a láb, és sokkal elegánsabb, kifinomultabb a járás benne (természetesen aki tud benne szépen jarni, mondjuk ez meg csak gyakorlás kérdése). Azt nem szeretem, ha túl magas a sarka max 10 centis a legnagyobb amit hordok, egyrészt mert elég magas vagyok, másrészt pedig nekem a túl nagy sarok már nem kényelmes hosszú távon, valamint nem érzem biztonságosnak, mert a túl nagy sarok nekem picit ngatag, és folyton azon kattogtam, h nehogy kimenjen a bokám egy rossz muzdulat után, márpedig nekem fontos egy cipőnél a kényelem, és attól, h pl egy rendezvényen arra kell figyelnem, h hova, mibe lépek az elég nyomasztó tud lenni, ezért nincs se tűsarkúm, se telitalpas magassarkúm!

Remélem kielégítő választ adtam. Privátot nem kérek, olvasás nélkül törlöm őket, és nem is adok el cipőt (csakmert múltkor hasonló kérdésre válaszoltam, és valaki rámírt, h adjam el neki a nem használt cipőimet), mert mind használatban van, de ha nem volna, akkor is a legtöbbnek van valami története, vagy az életem meghatározó alakalmain voltak rajtam, amik számomra kellemes emlékek, és nincs az a pénz h pl a diplomaosztóra vett magassarkúm egy perverz (ezt most nem rosszindulatból mondom, de a cipőfétis egy perverzió) kezei közt végezze..

31/n

2018. szept. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!