Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők miért hordanak gyakrabba...

A nők miért hordanak gyakrabban szandált, mint a férfiak? A nők 90%-a, míg a férfiak kb.30%-a hord szandált nyáron. Mit gondoltok, miért?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 22:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Mert a női szandálok szépel, míg férfi szandalból én mèg szépet nem lattam.

L

2018. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Èn nőként sosem hordok, utálom ha koszos lesz a lábam, férfinél meg iszonyatosan kiábrándító, undorító a szandál, a lehető legkevésbé férfias
2018. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért, mert a női szandálokbol nagyobb választék van, mindenki találhat magának tetszőt, férfiból még nem láttam szépet, szerintem is férfiatlan és kiábrándító látvány. nem tud megmagyarázni miért
2018. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek az előttem szólókkal, egy szép női szandál az csinosabb és nőies, férfi szandálból bizonyára nincs olyan nagy választék és nem annyira férfias, mint amennyire egy jó kis női szandál nőies.


Speciel engem nem érdekelnek az ilyesmik, ha meggyulladok a kánikulában, de nagyon ritkán veszek fel szandált, mert szörnyen piszkos lesz benne a lábam, futni se jó benne, a csalán is jobban megcsíp, ésatöbbi. Tavaly és előtte túrabakancsban jártam nyáron, kicsit meleg volt, de terepen, erdőben az a jó, futni is tudok benne és kényelmes, tart. Úgyhogy mivel meg lehet lenni szandál nélkül, nem egy feltétlenül szükséges dolog kánikulában sem (bár idén nagyon élveztem a szellősségét), nyilván előtérbe kerülnek a hátrányai és sokan elvetik a dolgot.

Sétálni egyet a közelben még felveszem, de ha valakihez mennék, tuti nem vennék fel szandált, csak ha elég jóban vagyunk ahhoz, hogy kérjek tőle mosdási lehetőséget. Hosszú programnál sem tűrném a sok port a lábamon, nem kellemes az.

2018. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2%
Teljesebb, ha még hozzáteszem, hogy bár a praktikus okok mindkét nemnél bejátszhatnának, tudjuk, hogy a nők sokszor tesznek arra is és az egészségre is, ha szépségről is divatról van szó...
2018. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
Lassan majd újra divatba jön a szandál a férfiaknál, csak idő kérdése
2018. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Na vajon miért nem?


Már itt is szemezgethetsz a csodálatos válaszokból. Ezerrel megy a propaganda, hogy mert az nem férfi, nem ember, az puhapocs, az féreg meg minden nyavalya...


Jó 30 évig jártam papucsban vagy szandálban, mert ugye a 40 fok az 40 fok, így volt az normálisan kitalálva. Most már persze nem mernék kimenni cipő nélkül az utcára az ilyen szemétládák miatt, akik tátognak itt össze-vissza. Remélem, cipőbe, zokniba húzzák az összes libát is nyárra, mit cipőbe, csadorba, az kéne ezeknek... Ülnek a magas lón, meg a klimatizált szobájukban egy szál kombinéban, azt osszák az észt. A férfi meg aszfaltozzon a tűző napon, ahogy a mínusz húszban is, napi 12 órában, hordja haza a pénzt. És természetesen rohadjon cipőben. Csak mert most épp úgy az igazi. De ha királykisasszonyoknak 2 centivel lejjebb/feljebb van nyitva egy ablak, akkor már juj mi hiszti van...


Érdekes módon Ázsiában a férfiak is járhatnak nyitott lábbeliben így 2018 táján is.

2018. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Mert a női szandálokból sokkal nagyobb a valaszték és sokkal esztétikusabb.

Személy szerint nyaron szandált es csinos papucsokat hordok. Számomra ez a kényelmes, sportcipőket egyáltalán nem találom kenyelmesnek!


Férfi szandalból meg nem láttam sok szépet!

2018. szept. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Mert a legtöbb férfi nem hajlandó szandált hordani.Én mindig mondom a férjemnek,hogy vegyünk neki egyet,rossz nézni hogy 50 fokban cipőben és zokniban van,de neki nem kell..
2018. szept. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

"Ülnek a magas lón, meg a klimatizált szobájukban egy szál kombinéban, azt osszák az észt. A férfi meg aszfaltozzon a tűző napon"


Drága sértett önérzetű macsó, azzal ugye tisztában vagy, hogy a férfiak felé támasztott legtöbb öltözködési elvárás (hogy mi "b*zis" és mi nem), túlnyomórészt a férfiaktól származik? Az egymás közti farokméregetéseteket ne varrjátok már a mi nyakunkba.

2018. szept. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!