Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki az a póló,...

Szerintetek ciki az a póló, amin nagy betűkkel virít, hogy Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, stb?

Figyelt kérdés

Múltkor vettem egy fehér rövid ujjú Hilfigeres pólót, ennyi felirattal, hogy TOMMY HILFIGER, de mikor abban mentem találkozni a barátommal, azt mondta, hogy szerinte ez kicsit olyan erőltetett, "cigányos" ez a nagy felirat. De nekem mindig tetszett, amikor lányokon láttam Calvin Klein és hasonló feliratú felsőket, alapból nem veszek sok ilyet, Bershka Stradi Pimkie stb átlagos márkákat hordok, és most a saját pénzemből vettem a többi felsőmhöz képest nem kevés pénzért ezt az egyszerű pólót, viszont ennyitől el is ment tőle a kedvem, mert ilyen kijelentésekkel engem nagyon el lehet bizonytalanítani. Nincs is kedvem már felvenni, mert erre nem is gondoltam eddig, de most már csak erre tudok.

Szerintetek is ciki az ilyen?

22/L


2018. szept. 20. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért ez sokban függ a pólótól is. Ha amúgy van benne valami egyedi, ami miatt megvetted, akkor nem számít, hogy van-e rajta felirat vagy nincs.

Azt mondjuk én is "cigányos" kivagyiskodásnak tartom, ha valaki megvesz egy sima fehér pólót 20 ezerért, csak mert rajta van, hogy "Tommy Hilfiger". Meg úgy általában megfigyelheted, hogy a suttyó, primitív emberek hordanak hatalmas márkajelzéseket magukon, mert így akarják tudatni a környezetükkel, hogy ők mekkora királyok. De nyilván Te nem ezért vetted, így szerinem ne foglalkozz másokkal, az a lényeg, hogy Te jól érezd magad benne...

2018. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a te válaszodat is!:)
2018. dec. 28. 18:17
 13/13 anonim válasza:

Szerintem nem ciki. Miért lenne ciki? Én speciál szeretem ezeket. Mondjuk egy Gucci-ból, Versace-ból, Prada-ból stb. nem vennék ilyet. De tulajdonképpen nincs vele bajom. Tök jó, hogy nekik van. Én is majd szeretnék egy-egy cuccot designer boltból.

Azt utálom mikor valaki a karácsonyfa alatt pózol a sok Gucci, Dolce & Gabbana szatyorral.

Nem rég láttam egy ilyen posztot.

2019. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!