Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Goth stílusu lányként megszóln...

Goth stílusu lányként megszólnának ha ebben mennék suliba?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 21. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem iskolába való.

Szép, de ennek máshol van a helye.

2018. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben tuti megszólnak. Nem iskolába való.
2018. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Attól, hogy valakinek van egy öltözködési stílusa még tudni kellene mi hova való. Ez nagyon nem iskolába való.

Nekem pl tetszenek a nagy báli ruhák, mégse veszem fel iskolába mert kiröhögnének.

2018. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Álmodj szépeket.

Szerintem ez a kérdés fikció


Szerintem annyi esze mindenkinek van, hogy nem báli ruhába megy suliba. Ha valóban lett volna már rajtad akár bokáig érő szoknya is tudnád, hogy suliba nem a leg kényelmesebb választás.

Másrészről nem hinném, hogy valóban van ilyen ruhád. Nem lehet túl olcsó (jó max ha aliexpresről vagy valami kínai oldalról rendeled) Ha tényleg lenne ilyened akkor nagyon vigyáznál rá és fel sem merülne a felyedben az, hogy suliba felved.


Másrészről szerintem ez a ruha nem nagyon goth. Jó azt leszámítva, hogy fekete. Egy sima uszályos báli ruha.

Ez max a vörösszőnyegre vagy valami díjátadó ünnepségre, gálára való.



Amúgy nagyon szeretem a goth szubkultúrát (bár nem szeretem magamat kategorizálni) a romantic és a trad goth meg az industrial áll közel a szívemhez.

Hordok hosszú szoknyákat akár hétköznapokra is de mindig ügyelek arra, hogy ne érjenek le a földig és ne söpörjem fel velük a fél várost.

A lépcsőzés néha így is kényelmetlen.

2018. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%

LOL :D


Ez kb. esküvői/báli/vörösszőnyeges ruha, nem suliba való, de gondolom ezt kérdés nélkül is tudod. Egyébként nagyon szép, én simán felvenném, az esküvőmre.

2018. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem is azon aggódnék, h megszólnak e, hanem, h épségben marad e a ruha, mire hazaérsz...
2018. szept. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!