Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér lányként/nőként hogyan...

Kövér lányként/nőként hogyan öltözködsz nyáron?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy legnagyobb melegben mit lehet felvenni, amiben kényelmesen érzed magad, de nem sülsz meg? Illetve ti mennyire vagytok szégyenlősek? Vagy inkább megsültök?


duci lány 27



2018. máj. 29. 19:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok extrán duci,nem tudom te mennyire vagy duci.Szégyenlős vagyok,a nyári forróságot viszont szörnyen bírom,konkrétan a túlélésért küzdök,szóval hurkák ide vagy oda,én is alul vagyok öltözve nyáron. Felsőből hordok mindenfélét majdnem. A lecsúsztatott vállú szörnyen áll,szóval azt nem,illetve pánt nélküli felsőben még nem sikerült olyat találnom ami jól mutatna az egyébként nem túl nagy melleimen.

Szeretem a szoknyákat,mindenféle fazont és hosszúságot hordok. A rövidnadrág már kényesebb téma,az átlag hosszúságú combközépig érő rövid gatyát hordom,egy olyan rövid gatyóm van,ami ma divatban van és kint van belőle a fél seggem,na azt csak strandra veszem fel fürdőruhára,oda elmegy. Nagyon szeretem még a hosszú szárú,extrán vékony nyári nadrágokat is.


Összefoglalva: haspólót,és egyéb hasvillantós cuccokat nem hordok ,illetve néhány nyári felső nagyon botrányosan áll,ezen kívül felveszek mindent nyugodt szívvel,és küzdök azért,hogy kibírjam,amíg végre hideg nem lesz :D

2018. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
ismerős érzés, én is várom a pulcsi szezont :D köszönöm a választ!
2018. máj. 29. 20:28
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Én elég durván alma alkat vagyok, 20 kg plusszal.

Rövidnadrágot hordok, normál hosszúságút, ami a combom tetejéig ér. Rövidebbet, amiből kint van a fenekem, akkor sem vennék fel, ha nádszál vékony lennék, ami hosszabb (akár csak combközépig ér), az rettenetesen kicsinyít, mert csak 160 cm vagyok.

Ha tehetem vékony, bő pólót viselek, de ha nagyon meleg van, akkor bő toppot (csak pántosat).


Szerintem nyugodtan hordj nyári ruhákat.

Bár néha feszélyezve érzem magam pl. topban, mindig arra gondolok, hogy egy pulcsiban is látszik hány kg vagyok.

2018. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
47%

Tudom, hogy nem ez a kérdés, de muszáj feltennem a kérdést.

Miért nem fogytok le? Ha az ember kevesebb energiát visz be, mint amennyit lead, akkor fogy.. és akkor nem kéne praktikák után kutatni. Nem kell hozzá hiperszuper csodadiéta meg fogyitabi, csak odafigyelés.

Nem bántás, sem semmi más, csak ez a sokadik kérdés, és felötlött bennem, hogy bennetek nem merül fel az ilyenkor, hogy mennyivel kényelmesebb lenne pár 10 kilóval könnyebben?

Január óta, csak annyival, hogy nem eszem kristálycukrot, illetve kicsit kisebb adagokat mindenből, csak ennyivel 8 kg-ot fogytam.... közben meg sem mozdulok.


Nem izgat a lepontozás, egészen nyugodtan. Csak nem értem, hogy lehet egészséges úgy egy lélek, ha nem a valós problémára keresi a megoldást.

2018. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
31%

Bocsika lányok, de egyetértek a 4. válaszolóval.


Én is csak azt kérdezem tőletek, hogy miért nem próbáltok legalább pár kg-t leadni, így könnyebben tudnátok olyan ruhákat is felvenni, amit ilyen testalkattal nem tudtok.


Itt a nyár, lehet menni úszni, sportolni, kocogni.

Jó lenne, ha az étkezésetekre is odafigyelnétek.


Itt problémáztok a ruhafelvétellel, de az nem jut eszetekbe, hogy lefogyjatok? Akkor nem lenne ez a probléma.


Az egészségetek is meghálálná, ha nem lenne rajtatok annyi fölösleges kg.


Hiába szavaztok le minket. Tudom irigyek is vagytok.


Azonban arra nem gondoltok, hogy a plusz kg-k miatt is van olyan melegetek? 35 fokban 20 kg felesleget cipelni azért eléggé megterhelő.

Gondolkozzatok már, légyszíves. Csak a javatokat szeretnénk.

Ti is sokkal könnyebben tudnátok mozogni és nem lenne annyira melegetek, ha könnyebbek lennétek pár kg-val.


Csak hát tudjuk, mindig vannak kifogások, hogy miért nem kell lefogyni.


Minden csak akaraterő, kitartás, küzdés kérdése, hogy elérd a kitűzött célodat.


Azért annak nézzetek már légyszi utána, hogy milyen egészségkárosító hatásai vannak a plusz kg-knak.


(A betegség miatti hízás és fogyás külön kategóriát képvisel.)

2018. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Én fogyózok, de sajnos nem megy valami gyorsan. ~25 kiló pluszról indultam, most ment le fél év alatt 13, de egyre lassabban fogyok. Mindig duci voltam, aztán egy zűrösebb időszak alatt kb az evés volt az egyetlen örömöm. Aztan meg sokáig nem volt elég kitartásom lefogyni. Tudom papíron milyen egyszerű fogyni, de azért nehéz átállni egy egészségesebb életmódra, főleg hogy sokáig tart mire látszik is az eredménye. Nyilván könnyebb punnyadni és finom kalóriabombákkal tömni magunkat, miután ehhez voltam szokva nem ment könnyen az átállás. Sok akaraterő kell hozzá sajnos.

Csak hogy megválaszoljam az off kérdést. :)


Én nagyon szégyenlős vagyok, főleg a combom miatt. Nyáron kb térd fölé érő rövidnadrágokat vagy szoknyákat szoktam viselni, de semmi túl rövidet. Nagyon szeretem még a maxi ruhákat is meg én szoktam hosszú nadrágokat felvenni ami nagyon vékony anyagból vannak. Felsőnek meg többnyire sima pólót vagy trikót viselek. Meg egy ilyen kezeslábas szerű ruhám van, ez is elég könnyű anyagú.

Crop topot meg forrónadrágot biztos nem vennék fel :D Azért megsülni se szeretnék, viszont van egy barátnőm aki nyáron is hosszú farmerben és pólóban jár, néha a rosszullét kerülget már attól is ha meglátom mit visel miközben 40 °C van.


Kb ilyen hosszúságú nadrágra gondolok

[link]


Meg ilyesmi szoknyákat amiknek bő az alja és azért van dereka:

[link] mert pl a pólószerű vagy tapadós ruhák nem állnak jól mint pl ezek, ilyenben borzalmasan festek: [link] [link]


Kezeslábas alatt ilyenre gondolok, csak az enyém visszafogottabb és van ujja

[link]


Nem tudom ezeknek mi a rendes neve de vannak ezek a vékony bő nadrágok, ezek nagyon jók melegben mert nagyon vékony anyagúak

[link]


Lehet a trikó nem a legjobb kifejezés, nem a spagettipántosra gondolok hanem az ilyen ujj nélküli felsőkre de nem amit a gumis mellrész tart csak fenn

[link]

2018. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mot hogy a képeket kerestem jutott eszembe hogy neten is találnál rengeteg ötletet hogy öltözz az alakodnsk megfelelően. Mert pl nekem szerencsém volt és homokóra alkatom van azért áll jól a kezeslábas, de aki pl főleg hasra hízik már lehet nem előnyös
2018. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat, nem is a kérdésre fogok reagálni, csak egy tanácsot adnék. Az a lényeg, hogy add önmagadat. Legyen egy ember telt, vagy karcsú, mindegy. Nem is olyan rég még a kerekded idomok voltak a női ideál jellemzői. Olyan ruhákat vegyél fel, amiben jól tudod magadat érezni, attól függetlenül természetesen, hogy ki, s mit gondol. Nem kell, hogy azért sülj meg a ruhádban, mert "csak" így tudsz másoknak megfelelni. Kizárólag egy ember véleménye legyen mérvadó. Mégpedig a tied. :)
2018. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%

# 4


Ne haragudj, de annyira szánalmas, amikor valaki fogy egy kicsit, aztán teli szájjal osztani kezdi az észt a kezdeti sikertől felbuzdulván és azt hiszi ez feljogosítja a kioktató hangnemre.


Én pl. kristálycukrot, sőt édességet alig ettem, itthon sem tartottunk, mivel nem szeretem az édes ízt...

Nekem az új munka miatt borult fel a dolog, azóta már fogytam, de teljesen más technikával, mégsem osztom az ilyen kérdések alatt az észt.

2018. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
20%
65%bocsika, irigyek vagytok, javatokat akarom és tsai...lehetnél te is kicsit kreatívabb. Amúgy hol látsz itt irigykedest? Meg mire? Egy 65% arctalan trollra, aki nőnek adja ki magát?
2018. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!