Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Push-up, mint átverés? Mi a...

Push-up, mint átverés? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy ki szerint mennyire átverés, vagy ártalmatlan. Mert tudjátok, van az a helyzet, hogy (itt most nyilván egyéjszakás kalandra gondolok, mert akivel hosszú távra tervezel, az nem a melledet szereti benned a legjobban, remélhetőleg), hogy a kis mellű lányok is használják, és a fiúk meg ettől meglepődnek a melltartó levételénél, mert volt mell-nincs mell. A fiúkat ez szokta idegesíteni, vagy zavarni?


ezt a kérdést csak úgy, szimplán teszem fel, nekem is kis melleim vannak :)



2018. szept. 21. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Nevetséges, szánalmas azzal villogni, ami nincs. Bezzeg ha egy pasi tömné ki a gatyáját, mindenki fel lenne háborodva.

Mellesleg a push up melltartó csak még jobban megnehezíti azt, hogy elfogadd önmagad. Hogyan, ha még ahhoz sincs bátorsága valakinek, hogy a saját testét vállalja fel?

Olyan meg nincs, hogy egy ruha nem áll jól a kis mellen, sőt. Inkább a naggyal kell alaposabban meggondolni, hogy mit vesz fel az ember, hogy ízléses maradjon. Kis cicikkel ezerszer könnyebb öltözködni és szexinek lenni, bármilyen hihetetlen egy C-D vagy még nagyobb kosárnál a dekoltázs már sokkal hamarabb csap át közönségesbe, míg az A-s méret kulturált marad (és igen, nagyon is szexi tud lenni, nem egy, nem két pasi van, akinek tetszik!).

2018. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért push-up és push-up között is van különbség. Pl nekünk volt egy osztálytársunk, nem voltak kicsi mellei, inkább olyan közepesek. Aztán egyik napró a másikra puff, a nyakában voltak a mellei, óriási dekoltázzsal.

Mintha kispárnákat tömött volna be... Az ilyen női szemmel is szégyen.

Azok a melltartók viszont amikben van egy pici szivacs, még szerintem nem átverés. Nekem speciel 75D-s melleim vannak. Szerintem átlag, talán kicsit nagyobb, mégsem állnak szépen, nincs szép dekoltázsom (nem mintha kipakolnám a berendezést, de azért nem szeretem ha egy íves nyakú pólónál egy hatalmas rést látok a melleim között. Ezért veszek olyan melltartót amiben van pici szivacs mert pont annyira tolja össze őket, amennyire szépnek mutatja magát, de egyáltalán nem nagyobbítja meg látszatra.

2018. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Push-up és push-up között van különbség. Van az a tipikus kínai push-up mellatartó amiben csak egy nagyon vastag szivacs van, mintsem tőrődve a melled alakjával. És van a minőségi push-up melltartó ami szépen követi a melled ívét és két szivacs részből áll. Az utóbbi szexi, és viszonylag természetes, az előbbi pedig elég természetellenes és furcsa alakú. A kitömés, na az már vér ciki, de komolyan.
2018. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az extra push up tényleg gàz. Kilóméterekről látni hogy kin van push up amúgy. Szóval sejthető hogy kinél érezne egy fiú átverést.

A vékony szivacsossal nincs gondom. Hordani is szoktam. Tetszik a mellem formàja amit biztosítani tud.

Párom minden porcikàmat ismeri, az hogy más férfi átverésnek vennè, az nemérdekel. Nem nekik öltözködök. 😊

2018. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem hordok mást, csak push up melltartót.

Mellkidobós felsőt/ruhát sosem veszek fel, de az én melleim valahogy formátlanok a pólóban ha olyan melltartót van rajtam, amiben nincs szivacs. 70/75 C-s a méretem így túlzottan nagy push up nem kell, de az a kicsi azért rengeteg dob az összképen egy ideális formát, tartást adva a melleimnek.

Eddig egyik exem-nek sem tűnt fel, hogy “ohhh mennyivel kisebb” senki nem mondta, hogy csalódott volna, sőt, kaptam mindig is a bókokat. A párom meg még szereti is, ha csinosan öltözködöm és nem szétterült mellekkel mászkálok.

Nem vagyok önképzavaros, elégedett vagyok a mellemmel, szóval ez hülyeség, hogy ez oda vezet, ráadás nekem még kényelmes is a push up.

Fürdőruhában mondjuk nem igazán, mert nem rég olyan bikinit választottam, amiben nagy volt a szivacs és strandolás után folyton csavargatni kellett, így vissza váltottam a normálra.

2019. nov. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!