Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik zoknimárka alkalmas...

Melyik zoknimárka alkalmas hosszútávra?

Figyelt kérdés

Tehát bővebben arra volnék kíváncsi, hogyha cirka mind az 50 pár zoknimat egységesíteni szeretném, hogy ne menjen el mindig félóra a párosítással, mert ahány pár, annyi féle és színű, akkor melyik megfizethető márka régóta, és a jövőben várhatóan még nagyon sokáig gyártásban lévő zoknijaiból vásároljak?

Azért e kérdés, mert egyszerre nem cserélném le mindet költségvetési és elhasználódottsági okokból. Az is egy opció, ha csak az 50 közül 5 féle zoknim lenne, akár csak színben, kíváncsi vagyok, ki hogyan tenne, ha hasonló "problémával" küzd. :-)



2018. szept. 23. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél csak feketét, vagy csak fehéret, esetleg szürkét. Zokniból sosem vettem márkásat, főleg a szabadkai piacon vettem őket. Egész jól bírták. Viszont jópár éve szinte nem is hordok zoknit, csak harisnyazoknit, vagy harisnyát. A harisnyával nincs is baj, de a harisnyazoknikkal, főleg a bőrszínűekkel én is sokat szenvedtem mosás után, mivel bőrszínből is van 3-4 árnyalat, és gyakran jártam úgy, h az egyik lábamon világosabb, a másikon sötétebb színű volt... Én azt csináltam, h 100ft-os boltban lehet kapni zoknicsipeszt, és miután levettem, vagy ha akkor nem is, mielőtt a szennyesbe dobtam, összecsíptettem őket és úgy mostam ki. Egy az, h terigetni is egyszerűbb volt, és mindnek megvolt a saját párja. Szerintem próbáld ki te is nyugodtan.

30/n

2018. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Erre már én is gondoltam, de nem tudom, hogy srác létemre képes lennék-e bíbelődni zoknicsipesszel. :D

Mosni én úgyis csak akkor mosok, miután már az utolsó pár rajtam van, összemosásból biztosan nem lenne gond, már csak azért sem, mert fehér színűm sincs.

2018. szept. 23. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
puma
2018. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HnM!Nekem onnan van az összes zoknim, és pont úgy csináltam ahogyírtad, annyi, h van néhány hosszabb, de a többi bokazokni, amit csak be kell ömleszteni egy fiókba mosás után és kész!:)
2018. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
puma
2018. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a franc, erre már válaszoltam :)
2018. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2018. okt. 12. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!