Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne eldönteni...

Hogyan lehetne eldönteni végre, hogy melyik színtípusba tartozom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ennek a témának többször is nekifutottam, de sosem jutottam dűlőre. Vacillálok a nyár, az ősz és a tél között. A szemem kisbaba koromban sötét szürkés-kékes volt, ami később erős zöldre váltott, sötét zöldre. A hajam is megváltozott barnára, de sosem voltam vöröses hajú, viszont amikor vöröses festettem, észrevettem, hogy disszonáns az arc mellett. A bőröm sem hófehér, hanem kreolos.


Hát, nem tudom. Szerintem hideg típus. Akkor ezek szerint tél?


Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 25. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

van ezzel kapcsolatban egy csomó videó youtube-on meg ha rákeresel, sok cikket találhatsz erről

itt jobban tudják neked szemlélteti, mutatnak példát meg részletesebben el fogják mondani


nem vagyok szakértő, annyit tudok, hogy azt szokták nézni, hogy hideg vagy meleg árnyalatú a bőröd (sárgás vagy rózsaszínes) meg hogy vilgosabb vagy sötétebb a szem és hajszíned

ez most így nyilván nagyon leegyszerűsítve


[link]

ez volt az első találat, de ha érdekel, biztos találsz részletesebb leírást

2018. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!