Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem egy BURBERRY sálat...

Rendeltem egy BURBERRY sálat az internetről. Kaptam hozzá cédulát is meg mindent, de nem tudom eldönteni, hogy eredeti vagy hamisítvány. Mit kell nézni? Itt egy link, így néz ki az enyém is.

Figyelt kérdés
Imgur.com/r/ThriftStoreHauls/XKOr9

2017. nov. 14. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem eredeti mert az én összes Burberry termékemen a Burberry felirat alatt az van, hogy London, England nem csak simán London.
2017. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es

Mert csupa hamisat vettél...

2017. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ehhez talán jobban hasonlít, a cédula is megegyezik

2017. nov. 14. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem foózod le a sajátod és teszel fel arról képet? Teljesen mindegy, hogy hasonlít-e vagy nem ha nem egyezik meg az eredetivel.
2017. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, a helyzet az, hogy képet ide nem lehet feltölteni, csak linket. De lehet én vagyok az analfabéta és nem találtam meg, a képfeltöltő opciót.
2017. nov. 14. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor feltöltöd képfeltöltésre vagy imgur-re?
2017. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy a Burberry boltokban hamisítvány termékeket árulnak.

Első válaszoló voltam.

2017. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!