Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a topánka cipőkből kicsúszik a lábam?

Figyelt kérdés
36-os lábam van, egyel kisebb méretet is vettem már, de még így is kicsúszik mindből a lábam. Próbáltam, hogy zselés sarokvédőt rakok a sarkára, de az a baj, h az is pont a sarokcsont magasságában van maximum és így még jobban kicsúszik. Semmilyen alkalmi cipőt nem tudok így felvenni
2018. szept. 26. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél kisebb méretet. Olyan nincs, hogy mindenből kiesik a lábad, rossz méretet hordasz.
2018. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, kisebb, mint a lábam, 36-37-es a lábam, és rendre 35-ös cipőket veszek. Az egyik még márkás is, nem holmi deichman-os kínai. Kényelmes is, de egyszerűen annyira széelsre jgyártják ezeket, mintha elefántok járnának benne. De nem hiszem h más nőnek ennyivel szélesebb lenne a lába, mint nekem. Hosszra jó egyébként...
2018. szept. 26. 16:59
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Olyan cipőket kell venend, melyek mérthelyesek. A lábméretet nemcsak a hossz, hanem a szélesség is adja. Vegyél olyan cipőt, ami jó a lábadra.
2018. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De olyat nem gyártanak. Azért vettem márkás üzletben, direkt kis méretű cipőboltban, hogy ott hátha szűket gyártanak. Látszólag jó is, hosszra tökéletes, látszatra széltében is, de egyszerűen akkor is kiesik a lábam.
2018. szept. 26. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél pántosat.
2018. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

4

De gyártanak. Csak az az igazság, hogy olcsóbb cipőktől ne várj csodát.

2018. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem volt olcsó
2018. szept. 26. 18:07
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is így vagyok vele, mindből kiesik a lábam. Nekem egy pántos alkalmim van, de több nincs, pedig régen nagyon kerestem, de azóta változtam, már a stílusomhoz sem igazán megy, szóval inkább nem hordok.

És nem, nem hord rossz méretet, és a drága cipőt sem gyártják keskenyebbre mint az olcsót, szóval tök mindegy hogy olcsót vett vagy drágát, van akin megmarad, van akin nem, ártól függetlenül, szóval nem kell keverni a minőségbeli különbséget a méretezéssel.

Szóval szerintem akkor hanyagold az ilyen cipőket, én sem találok olyat amiből nem csúszik ki a lábam, vannak csinos pántos vagy zártabb cipők.

2018. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a zselés/szilikon párnácskát akart ajánlani, mert nekem az bevált, de akkor sajnos neked nem :( Nekem az is segít, ha teszek bele egy talpbetétet, mert az is helyet foglal és úgy szorosabbá teszi, jobban rátapad/rászorul a lábamra a cipő. Mást sajnos nem tudok mondani, szinte mindig balerinákat hordok, de nekem így már nincsen vele problémám.
2018. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most találtam itthon egy talp zselét, amit beraktam az orrához. Így egész türhető. A logikáját nem értem, mert az orránál eddig is szorult a lábam, de hátul nem. De így h beleraktam, így most hátul is jobbnak tűnik. Ha mezitláb vagyok, akkor egyébként még jobb, de harisnya azért kelleni fog. Köszi!
2018. szept. 26. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!