Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett már valaki a Lidl-ben...

Vett már valaki a Lidl-ben ezekből a "footflex" márkájú bokacsizmából, sportos cipőkből? Vélemények?

Figyelt kérdés
tartósságra, kényelemre lennék kíváncsi, meg arra, hogy gyógytalpbetétet használtok-e hozzá, ha igen, belefér-e még, stb. Nekem kényelmesnek tűnnek, egy bokacsizmát már felvettem vagy 2-szer, de még fáj a sarkam benne (más régebbi téli cipőimhez képest még mindig jobb - de hosszú távra érdekelne, hogy megéri-e).

2016. okt. 2. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose vásároltam lidl-ben ruházati dolgokat, olyan maradandi vagy 40-50pluszos cuccok.
2016. okt. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jaaaaaj! Én egy Casual men's shoe cipőt (hétköznapi használatra) vettem és nagggyon nagggyon kényelmes!!! Sajnos alig egy évig tartott mivel télen-nyáros ezt hordtam, annyira kényelmes lábbeli, hogy 35 évem alatt még soha ilyen kényelmes cipőm nem volt! Még most is megvan és itthon szaladglni benne nagyon jó, mivel a külseje kicsit megkopott meg a talpa is. De ha még egyszer elérhető lesz valahol, azonnal veszek!
2017. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!