Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 16 éves...

Szerintetek egy 16 éves lánynak melyik ruhadarabból mennyi szükséges?

Figyelt kérdés
Több féle ruhám is van, de szerintem kevés van belőlük pl 3 gatyám van amit folyton hordok van aki meg 7-8 at hord. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek miből mennyi kell egy korombelinek? (Gondolok itt alsónemükre is és cipőkre meg persze poló, stb...)

2018. szept. 27. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

attól függ, neked mennyire fontos a divat, meg, hogy jól nézz ki, meg mennyire vagy bulizós.

Én fiú vagyok, de nekem is van kb. 13-14 farmerom. nem egyszerre vettem, minden hónapban valamit és így gyűlnek össze.

haverjaimmal minden hétvégén járunk bulizni, én rosszul érezném magam, mindig ugyanabba a gatyába menni, meg még suliba is azt hordani, el is kopik, nem igényes, meglátszik, ha valakin új, meg agyonhordott nadrág van.

sztem csajnak kb:

nadrág:15 db

felső:30-40 db

pulóver: 20 db

poló: 5-6db

cipő, szandál, papucs, alkalmi,téli: 10-12 db

kabát: 5-7 /téli+tavaszi+átmeneti, stb/

szoknya, ruha: 9-10 db

fehérnemű: olyan 20-25 db

melltartó:10 db

kiegészítők:amennyit szeretsz

2018. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez teljesen az anyagi helyzettől függ. Mindenki annyit vásároljon, amennyit szeretne, és legfőképpen, amennyit anyagilag is tud finanszírozni.
2018. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 5 hosszú nadrágom van.

Ebből hármat hordok.

Pólóból:

Hosszú újjú - rövid újjú

Kb. 10 - 10 db.

Pulcsiból elég sok van.

Rendes kabátom 3 van.

Ruhából 3-mam van.

Szoknyából 4 van.

2018. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Amíg van minden napra tiszta holmid, nem bolyhos, szakadt a cuccod bőven elég.

Én már cseppet idősebb vagyok, de csak 3 nadrágot hordok. Van több, de csak a megszokás tartatja meg velem. Ha alapdarabok és rendszeresen más felsőkkel kombinálod a kutya nem veszi észre.

Szerintem egy alap gardróbba kell 3-4 nadrág, a hét minden napjára egy felső, 3-4 pulcsi/kardigán. Fehérnemű is minden napra. Ha mosás nélkül van egy hétre ruhád akkor elég holmid van.

Ezek mellett kell valamilyen ünneplő, lányoknak a kis fekete is érdemes. Évszaknak megfelelő 2 pár cipő (beázhat, elszakadhat, meg jó is váltogatni egészség szempontjából is)

A bulizásról meg annyit, hogy ahogy telik az idő annyira kevésbé lesz fontos a külcsín. Volt, hogy haver kishúgát elvittük egyetemi buliba, szegény lányka feszengett mert rajta kívül szinte senki nem volt tűsarkúban, tetőtől talpig kirittyentve. A buli lényege nem az, hogy mutogasd magad, hanem, hogy élvezd a koncerteket, időt tölts a barátaiddal.

2018. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

nekem idén 3 farmerem van, tavaly csak egy volt. azt hordtam az utcán,otthon meg ilyen melegítőnadrágot. (nem pénzem nem volt rá, csak elegem lett a ruhakeresésből, kicsit mutánsra sikerültem, iszonyú nehéz ruhát vásárolnom)

de szerintem az ideális:

2-3 farmer

2-3 szövetnadrág (egy elegáns fekete meg egy-két szines darab)

4 szoknya (1 elegáns) (nem tudom megindokolni miért négy, de eddig ennél a számnál éreztem a legjobbnak a szekrényemet.)

legalább négy sort, de maximum 7

szerintem kb. 15-20 rövid ujjú 10-14 hosszú ujjú póló

7-10 pulcsi

max.10 blúz

két-három zakó (nem így hívják lányoknál, de az.)

ugyanennyi kardigán

két rövid kabát (nekem öt van, de az kb. véletlen, kettőt használok)

egy télikabát (na jó, legyen kettő)

3-4 ruha

cipők: 2-3 tornacipő, 2 bokacsizma, 1 hosszúszárú csizma, balerinák 3 és 10 között valahol.

bugyiból legalább 14 (két hétre elegendő)

a mellem sajna nem nőttt ki, a melltartóról nem tudok nyiltakozni (de sztem legalább egy fekete, egy fehér, egy testszínű)

zokniból is kb. 14 (lehet külön rövid meg hosszú), harisnyából 7. minimum, de ahogy érzed.

18/l

2018. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt írom, hogy legyen 12 pólód, akkor veszel még, ha azt írom, hogy legyen 5, akkor pedig kidobsz a mostaniakból?
2018. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

most nem azért, de az olyan csaj, aki megelégszik 3 farmerral, az csak olyan párt talál, akinek csak 1 farmerja van...

jó, tudom, függ anyagi helyzettől is,de ha valaki minden hónapban vesz magának valamit, akkor azért szépen tudja bővíteni a ruhatárát.

meg bulikba mit vesz fel... nah mindegy, nem vagyunk egyformák, én elfogadom, ha valakinek 3 van, de sokan megszólják a háta mögött emiatt, ebben biztos vagyok.

2018. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
hetes, köszi az infót, most felmegyek a társkeresőre, és a jeligét "igaz szerelem"ről átírom "egy farmer"re, hátha így pontosabb a definíció, és hamarabb megtalálom életem párját. (ha így lesz, leszel az esküvői tanúm? nagyon szép esküvő lesz, a menyasszony és a vőlegény egy közös farmerban járul majd az oltár elé.) (te jöhetsz külön farmerban) (deakár kettőben is egyszerre)
2018. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!