Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 eves vagyok. A mellem alig...

12 eves vagyok. A mellem alig valami es vannak nalam kisebbek akiknek mar jol latszik. Mondjuk topot hordok mert vekony bluznal szükséges. (? )

Figyelt kérdés
A mellem faj ha nyomodik valamihez es erzodik benne valami mirigy vagy nem tudom mi az. Ez a növéstől van?(ui:a kezem eleg szoros,a nemiszervem is elkezdett es a honaljam is ...mit jelentenek?)
2017. aug. 12. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejlődésben vagy, minden teljesen normális, amit írtál. A melled nő, ezért érzékeny és érezhetsz benne kis csomót. Kellemetlen, de természetes.
2017. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy már fél éve erzem mégsem nő
2017. aug. 12. 00:26
 3/6 anonim válasza:
Egy barátnőm 15 éves,és teljesen lapos a melle.Nyugi,kislány csak növésben vagy,teljesen természetes.Amúgy,ha nagyon zavar ,ne topot hordj ,hanem melltartót,a te korodban szoktam rá én is a melltartó viselésre ;)
2017. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem szükséges melltartó. Akkor miért hordjak?
2017. aug. 12. 00:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszeruen azert hogy ne latszodjon a bimbi :DD,najo egyebkent gondolom azert irta az utolso hogy hordj melltartot, mert ha nagyon zavar hogy kicsi akkor egy jo push up-os melltartotol nagyobbnak fog latszani. Bar szerintem felesleges a te korodban ilyeneket hordani. Nyugi a mellednek meg eleg sok ideje van arra hogy megnojjon :) Es termeszetes hogy faj, minden nonek faj a melle ha megnyomodik :D es olyan "mirigy" ahogy te nevezted azt is erezni mindenkinek ebben a korban :) A szorosodes pedig ugyanugy egy nagyon termeszetes folyamat, ha zavar akkor ovatosan leborotvalhatod. Bar en nem ajanlom hogy a kezedet is leborotvald mert csak megerosodik ott a szor. Csak a borotvaval ovatosan, meg en is elszoktam magam vagni vele neha napjan :D

Ja es nyugi nem attol leszel valaki ebben a vilagban ha nagy melleid vannak, ott van peldaul egy csomo hires szineszno a legtobbjuknek semmi melle:) Szerintem nem sokara elerkezik a sulitokba valamilyen fajta felvilagosito ora, gondolom 6.-os leszel.

Es az se szerencses akinek nagyon kiskoraban mar hatalmas mellei vannak, mert sokan hidd el hogy kenyelmetlenul erzik magukat miatta.

2017. aug. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még nőhet 22 éves korodig.

Amúgy én 13 vagyok 75B-s mellel. (nem túl nagy mégis idősebbnek néznek :D)

2017. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!