Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Huarache cipő vélemények?

Nike Huarache cipő vélemények?

Figyelt kérdés
2018. szept. 28. 14:21
 1/7 anonim válasza:
Nekem sajna nem tetszik, és mindenki lábán azt látok. Ez nem baj, attól még vehetsz, ha neked ez tetszik, de engem idegesítene picit. Vannak egyébként ízléses darabok. :)
2018. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mar kicsit “lejart” most a fila disruptor ii ami nagyon megy es hasonlo :) nekem volt huarachem, a baratomnak is, mindketto hamar szrra ment. A disruptor jobban birja.
2018. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még tartja magát divat terén. Én szerintem ma is megvenném, könnyű, kényelmes, szellős, a fazonon meg, mint minden ilyen esetében, lehet, de nem érdemes vitatkozni :D
2018. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik valaha volt legkényelmesebb cipőm, egy igazi ölelés a lábnak, divattól függetlenül is bármikor ajánlom.
2018. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
szar, overused. Már külföldön itt senki nem hordja, Magyarban még elmegy. A fila valóban megy, de a 97,95 és az örök klasszikus old skool, af1ek még mindig jók olcsóbbak közül.
2018. okt. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én imádom most is hordom kb 2 éve télen nyárom :D kicsit kopik de nincs baja
2018. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz már regi kérdés, de te jó isten, hogy lehet olyan rossz cipőt felvenni mint a Fila disruptor ráadásul még pont a huarache helyett 😂 Különben nincs olyan, hogy lejárt vagy nem lejárt én tavaly nyáron is sok emberen láttam külföldön de több adidas tubular shadow-ot. Személyes véleményem pedig az, hogy eddig egy újabb fajta volt az ultra most pedig vettem egy régebbi fajtát, nekem ez a top cipo.
2019. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!