Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok nagy, és jó cipő, ruha...

Tudtok nagy, és jó cipő, ruha üzleteket?

Figyelt kérdés

Ahol nagyméret is van, lányoknak, nagy, és divatos ruhák,cipők vannak. Pl Playersroom, rapcity, H&M, Nike, Sportdirect,ilyenekre gondolok, nem vagyok annyira jártas a témában.

De ahol találok vans pólót, vagy nagyméretű adidast, normál áron. :)

Meg cipő NAGY üzlet is érdekelne, budapesten.

Köszi. :)



2018. szept. 25. 19:05
 1/7 anonim válasza:
68%
Jó a kategória...
2018. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
H@m,Kikben akad nagyobb méret polókban nacikban,mostanában ott szoktam felsőket venni. Háda nekem csalódás a Budaörsiben a csajok akik ott dolgoznak a jobbakat beszedik maguknak.. New yorker esetleg,budmil,benetton,kifejezett adidas Nike üzlet. Nekem az a bajom h vékony vagyok nagyrészt,viszont a mellem betegség miatt nagyra nőtt,a hátam vállam meg alapban szélesebb,így blúzokat melltartókat nehezen veszek,v kardigánt kabátot mert egyszerűen nem ér össze. A mellbőségemért más fizet nekem sajnos ingyen lett E kosaras. :(
2018. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Reserve
2018. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vörösmarthy tér,Budapest

Ott van egy gigantikus méretű H&M üzlet

2018. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik ruhaboltban találsz xl-est. Ez az "extra nagy" rövidítése.
2018. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Előző néhol az xl kb s nek felel meg,kinaira jellemző ez. Amugy van 2 3 4,5 stb xl es is.
2018. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig bárhol voltam (az ismert fast fashion üzletekre gondolok) az xl mindenhol jó nagy volt...
2018. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!