Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra cipő?

Szalagavatóra cipő?

Figyelt kérdés
A 6 centis magassarkút kicsinek találom, ezért egy olyan 10 centisben szeretnék táncolni, kérdés hogy összejönne-e anélkül hogy kitörném a bokám, elesnék vagy bénáskodnék. Tapasztalatok? Ha esetleg már eleve a 10 centisben gyakorolnék? Úgy gondolom a 6 centisben nem kell hozzá nagy tehetség. Kellennek a kihívások :D

2018. szept. 28. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

a tanc elott egy nappal probaltunk csak ruhaban, es elcseszte a varrono, raleptem vegig. Ugyhogy rohantuk a boltba es egy csillogos ezust tusarkut voltam hajlando megvenni csak, mert azt meg kesobb is tudom hasznalni, 12cm-es sarka van :)

Semmi gondom nem volt vele, pedig alapjaraton nem jarok magassarkuban sosem, es nem is akartam de mar nem volt ido megcsinaltatni a ruhat :)

155cm vagyok

2018. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehez a 10 centis meg lehet csinálni. Gyakorld.
2018. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig a magasságig könnyű, ameddig amúgy is kényelmesen felemelkedne a sarkad, ha lábujjhegyen táncolsz. E felett már erőlködősebb, de be lehet gyakorolni.
2018. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 centis cipőben még a profi versenyzők sem nagyon táncolnak, mert nem elég biztonságos. 6 cm meg egyáltalán nem kicsi tánccipőnek, sőt kb az az ideális méret, amiben tényleg szépen ÉS stabilan lehet mozogni.

De te tudod. Viszont mindenképp ajánlom, hogy pántos cipőt vegyél, sokkal jobban tartja a lábad, nem kell még arra is figyelni, hogy ne lépj ki belőle.

2018. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!