Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bomber dzseki, fekete nadrág,...

Bomber dzseki, fekete nadrág, szürke pulcsi, fekete póló,10 soros steel bakancs+ málhazsák? Gimibe járok.

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 15:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Mi a kérdés? :D Ez totálisan természetes..bárcsak így öltözne mindenki. Mellé egy leborotvált haj,ha srác vagy,ha csajszi,akkor oldalt nullás haj...legjobb.
2018. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Amikor én voltam gyerek én is így nyomtam :D bár 2003-4 Ben voltunk sokan e félék
2018. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni hogy nem épp vagyok sovány. Szóval lehet kicsit furán nézhetek ki így
2018. szept. 29. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Társul a külsőhöz valamiféle ideológia is esetleg?
2018. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jó :)


Nekem anno a bakancsért is szóltak.. Aztán jöttek a tetkók és a piercingek.. Azután senki nem szólt semmit. :D

2018. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb mindenki így jár.
2018. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tök rendben van az a kollekció, akár fiú vagy, akár lány.
2018. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld kéz. Fiú vagyok
2018. szept. 29. 18:04
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ez az öltözék nem hiszem hogy gondot okozna. Bár gimitől függ. Nálunk inkább arra mentek rá hogy a lányoknak ne legyen kint a feneke, hasa, melle, tilos volt a műköröm stb. de a fiúkat annyira nem korlátozták, nekik kb. csak fülbevalójuk nem lehetett (piercing is tilos volt). Én kbszott blackmetal voltam de mivel nem raktam ki a testrészeimet, nem szóltak semmit. Egyedül az oszi hívott varjúnak de ő alapból mindenkivel köcsög volt.
2018. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is így szokatam, csak bomber helyett bőrdzseki, és málha helyett bőr hatizsák. B*szottul nyomja a hátam és kényelmetlen a málha mindennapi használatra, de ha neked jó, hordd nyugodtan.
2018. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!