Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek mennyire jönnek...

Fiúk nektek mennyire jönnek be ezek a női trendek?

Figyelt kérdés

Lányok is jöhetnek.


1. Gucci mánia

2.Sport/tornacipő elegáns ruhához,szoknyához

3. Vastag száj/szemöldök

4.Előzőből kifolyólag, ha a száj fellett is ki van rúzsozva a bőr, akkor is ha nincs is rá szükség

5.Kockás/zebra csíkos nadrágok

6.Csövesnadrág Gucci övvel

7.Színes haj

8.A fenéknél kiszakított nadrág.


Azt hiszem ennyi lenne.



2018. szept. 30. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

A pozitívumok:

A vastag ajkak mindig is a gyengéim voltak. Az ajak feletti kirúzsozás pedig sminkes trükk. Egyáltalán nem olyan drasztikus, mint itt elő van adva.


A másik nagy kedvencem a színes haj. Szerintem nagyon vagány, dekoratív külsőd tud kölcsönözni. Persze lehetőleg csak akkor viselje valaki, ha illik is a személyiségéhez.


A negatív dolgok:

Fenéknél kiszakított nadrág r**bancos. Számomra csak egyéjszakás kategóriára degradálja magát a lány aki ilyesmit visel.

A Gucci mánia pedig, mint az embertelen fogyasztói társadalom rákfenéje nagyon antipatikus számomra. De a férfiak esetében is vannak ilyen dolgok. Mikor azt hisszük, hogy többek vagyunk, ha adott lógóval ellátott dolgot viseljük/vezetjük:) Szóval ez picit tágabb értelemben zavar, mint egy feneket villantó nadrág:D


Abszolút neutrális dolgok:

Minden egyéb. A csövesnadrág, a kockás/csíkos nadrág, sportcipő ruhával stb mind-mind olyan, hogy viselje akinek tetszik. Semmi gondom vele. Nézhet ki jól, nézhet ki rosszul. Millió dologtól függ.

2018. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezekből annyi hogy a páromnak van egy hosszanti zebra csíkos cicanadrágja,az nagyon tetszik de a többi számomra nem. Persze korosztály válogatja.
2018. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

1. Ilyen van?

2. Tud jól kinézni, és tud nagyon erőltetett lenni.

3. Ua., mint 2

4. Ua., mint 2 és 3

5. Tök semleges

6. Pontosan milyen az a csövesnadrág?

7. Imádom, az enyém is kék

8. Megint csak, ilyen van?

2018. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Gucci az király

Amúgy mindegy nekem ki hogy öltözködik

2018. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Lány vagyok, de ezek közül csak kockás nadrágom van...
2018. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3-as igen van. [link]


Köszi a válaszokat.

2018. szept. 30. 22:16
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez sosem volt női trend, esetleg tinilány/plázacica. Egyébként ocsmány.
2018. okt. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Bar lany vagyok. De nezzük...

1. nem vettem ilyet észre

2. elegáns ruha+tornacipő szerintem nem illik össze, se vannak szoknyak amikhez egész jól tud mutatni

3. ha alapból olyan, akkor oké, de egy kiló festékkel kiráz a hideg

4. ilyen van?

5. fel nem venném

6. borzalom

7. nagyon jól tud kinezni, egyik barátnőmnek alul kék volt, s iszonyat jól allt neki (bar a személyiségéhez is illet)

8. borzalmas

2018. okt. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1. itthon akinek pénze van valódi Guccira, az nem itt kérdezget...

2. jóvanazúgy' :D

3. kiszel tünde és maria geronazzo... brrr blehh

4. remegős a keze biztos (gondolnám én) vagy rosszul lát esetleg az illető? :D sötétben ne sminkeljen :D

5. kérlek, ne! kérlek!!!!!!!!!!

6. cipőfűzőt használok még mindig sokszor övnek... írjam rá, hogy gucci és akkor marha menő leszek? vagy most ennek mi értelme van tulajdonképpen? megmutatod, hogy na csóri vagyok, mama és papa tartanak el, de szülcsinapcsimra kisírtam magamnak egy 50ezer forintos övet, nézzétek, gazdag vagyoook! vagy mi a lópimpiri? :D

7. nekem is színes 10 éve kb :D <3

8. felfázásgyanú, fertőzésgyanú. hogy ül le a bkv-n? miért nem dobja ki és vesz egy új nadrágot?


25.L

2018. okt. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Gucci nem elég Korsi😁
2018. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!