Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiaknak milyen típusú...

A férfiaknak milyen típusú magassarkúk jönnek be a nőkön? Ezek a tűsarkúak vagy inkább a vastagabb sarkúak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. jún. 15. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
A vastagok nagyon nem jönnek be. Annál még a lapos is csinosabb.
2018. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem minden tűsarkú taszító. Mintha gólyalábaznál :D Főleg ha valaki menni se tud benne..
2018. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Kinek mi, ezt nem lehet általánosítani. De szerintem egy a lényeg, hogy tudjon benne menni egy nő. Mert lehet bármilyen szexi egy magassarkú, ha csetlik-botlik benne egy nő, az mindenhogy nevetséges.
2018. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek más. De biztos, hogy soha, senkinek nem jössz be jobban a cipőd miatt. Sőt.
2018. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Hat utcaira nekem taszito a magassarku
2018. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Akiktől eddig hallottam, mind a tűsarkúra szavazott. A ferfiakat valahogy taszitja a telitalpu es a vastag sarok :D
2018. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
5. Faj az igazsag lanyok? :)
2018. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne ilyen 4es úti legyen és akkor nincs baj.
2018. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Se túl vékony se túl vastag, az nagyon szexi tud lenni mert a járás is kecses lesz tőle illetve az egész tartás megváltozik nőies és vonzó irányba.
2018. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat számít, milyen cipőt visel egy nő, én kb. azt nézem meg először. :) Nekem a kecses, nőies fajták tetszenek. Mindenképp legyen vékony a talpa, mert a platformosak ormótlanok, csúnyák, és egy balerinacipő is ezerszer jobban néz ki náluk. Általában a sarok is minél vékonyabb, annál jobb. De láttam már kockasarkú cipőt is, aminek valahogy jól jött ki az összhatása. Ja, és nem kell annyira magasnak lennie, mint amit linkeltél. 6-8 centis sarok már megadja a szép formát és tartást a lábadnak. :)
2018. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!