Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 175cm magas vagyok és beleszer...

175cm magas vagyok és beleszerettem egy 11cm-s sarkú csizmába. Túl magas leszek benne vagy még belefér?

Figyelt kérdés
Egyébként is 9cm körüli cipőket hordok, viszont nem akarok óriás lány lenni és esélyt kell adni az alacsonyabb fiúknak is:) na de az a csizma....nagyon bejön
2008. nov. 4. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ha 9cm körülit hordasz, akkor nyugodtan vedd fel a 11cmt is :) szerintem örülj neki, hogy magas vagy, én pont egy 11cms csizmában lennék olyan magas, mint te teljesen lapos sarkúban...
2008. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 170cm magas vagyok, de nem veszek fel 3-4centisnél magasabb sarkú cipőket. Már abban is rosszul érzem magam, mert magasnak érzem magam amúgyis. Persze ha szeretnéd akkro nyugodtan! Csak nekem a párom is annyi magas mint én, így ezért sem veszek fel.
2008. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Mellettem jól mutatnál :) Én 194 cm vagyok. Szóval vedd meg nyugodtan :D
2008. nov. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!