Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki csak...

Van itt olyan, aki csak turiban vásárol?

Figyelt kérdés

Miért?

Hol?

Milyen sűrűn?:)


2018. okt. 3. 10:11
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
68%

Én.

Hádából, minden hónapban veszek egy-két dolgot. Gyönyörű ruháim, felsőim vannak onnan, sok belőlük a vadiúj címkés is.

2018. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Ez amúgy a db áras verziója.
2018. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Javarészt onnan. Ha kell valami először mindig turiban, vagy használtruhás oldalon nézek szét. Cipőt,bugyit, zoknit újonnan veszek. Nadrágot és télikabátot sem igazán találtam még.


Miért? Olcsóbb mint a fast fashion és sokszor lehet jóállapotú, alig hordott márkásabb dolgokat kifogni.


Milyen gyakran? Mikor hogy, van olyan hónap, hogy 3 naponta benézek valahova mert időm engedi/úgy jön ki a lépés és találok is valamit szinte mindig. Máskor meg vásárolnék, de nincs semmi ami tetszik és a méretem.


Hol? Helyi turikban. A darabáras hádát nem szeretem, túlárazottnak tartom. A kilós verzióval nincs bajom.

2018. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

A ruháim többsége turkálóból van. Javarészt felsőket, pulcsikat veszek, nadrágot nagyon ritkán találok, így azt újonnan szoktam venni, ha kell. Bugyit, zoknit szintén csak újat veszek.

A kilós Háda a kedvencem, de a Cream outleteket is szeretem, sok olcsó és szép ruhát találtam már. Pár havonta szoktam járni, ha időm engedi, gyakrabban is.

2018. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

szinte csak ott. cipő és táska kivétel, mert ezekben vagyok csak márkahű (nagyon). de a felsőim, kabátjaim nagy része (egy dechatlonos van mondjuk), nadrág (ha lelek, de sajnos ez ritka) mind turis.

indok: nem találok a fast fashion boltokban egyszínű felsőket, ha igen, akkor nylon vagy full átlátszó szhar anyagból és qrva drágán. csak egyszínű és minta nélküli ruhákat vagyok hajlandó felvenni.

mikor hol :D nincs szabály, se kedvenc hely. csak turiban nagyobb valószínűséggel találok az ízlésemnek megfelelő ruhákat.

nem sűrűn, de ha kell mondjuk valami (most pl télire hosszú ujjút kéne vennem), akkor egyből célzok egy tureszt :D nem szeretek amúgy vásárolni.

2018. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte csak turis ruháim vannak, imádom őket, nagyon jó minőségűek és egyediek, nem mellesleg olcsók. A nagyobb turikat (Háda, Cream, Humana) már nem szeretem, mert többször találkoztam lyukas felsővel, volt amit hiába néztem át üzletben, otthon vettem csak észre, hogy hibás. Túlárazottnak tartom és vannak felsők, amikből több darabot is tartanak, így oda a varázs, hogy egyedi, mert szembejön velem az utcán. :(
2019. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!