Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti értitek ezt? (gardróbcsere)

Ti értitek ezt? (gardróbcsere)

Figyelt kérdés

Annyi felhasználót látok, akinek 150 , vagy akár 400 értékelése is van.

Megnézem a ruháit, de vagy drága, vagy nem is olyan "jó" ruhák.

Tőlem alig akar valaki vásárolni, pedig drágának se lehet nevezni amit kiteszek, és még márkásak is a ruháim.

Hogy kell ezt csinálni?


2018. okt. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Mindenkinek más az ízlése. Lehet hogy csak szerinted nem jó, de az értékelőknek meg pont ez tetszik.

Ez olyan hogy nekem hányingerem van a mai divattól, egyszerűen borzalmasnak találom, de az 50es évekbeli amerikai stílust meg imádom. Más meg lehet erre mondaná hogy "nem jó"

A márka meg nem egyenlő a jóval (sem minőségben sem kinézetben)

Némelyik márka olyan ízléstelen cuccokat dobál ki, hogy nem értem hogy veheti fel bárki is és tarthatja jónak.

2018. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj mar...amiket elad, azokat nyilvan letorli. Honnan tudod hogy milyenek voltak amiket eladott? Nyilvan a draga es nem jo ruhak maradtak fent neki, ezeket latod.

Attol meg hogy markas ruhakat teszel fel, nem fogod tudni eladni 500-1000 ftnal dragabban, csak ha tenyleg divatos ruhat teszel fel (de ugyebar miert tennel fel egy olyan ruhat ami extra divatos es nyilvan nem akarsz megvalni tole?) En is gardrobcsereztem,markas poloimat a vegen mar 300ftert vittek el es meg igyis alkudozni akartak mert draga a postakoltseg. Manapsag turkaloban 500ft alatt kapsz markas ruhat, ezzel nehez versenyezni. Regebben a gardrobcsere is jobban ment de ma mar annyi felhasznalo van h kb meg sem talaljak a ruhakat amiket feltoltesz, mert percenkent 15 oldalnyi uj ruhat feltoltenek..

2018. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is már gyakorlatilag dobáltam a ruhákat mások után, adtam kedvezményt 3 db után... igaz, hogy az utolsó 2 hónapban csak postáztam (már voltam hajlandó másokhoz igazodni), elvitték a feltöltött ruháim mondjuk 65%át.

Jó pl. az ikeás fehér szőnyeg, ráterítve a ruha (én ezt a "trükköt" alkalmaztam). Van, aki kitolt valaggal fotózgatja magán a ruhát, az is elég sok kattintást ad (ergo nagyobb esélyt ad a vásárlásra). A szettes fotók szintén sokat dobnak. Meg a "mai divatú" (értsd bershkazarácska, pullenber tumbölör sztájl) ruhákat bolti árhoz képest párszázzal olcsóbban is elviszik. Bár az utóbbi időben azt vettem észre, egy egyszerű kötött pulcsit keresve hogy (- használhatatlan a kereső -) eléggé megy ott a picsulás. De nagyjából így kell csinálni.

2018. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva? Mert valaki nem ért velem egyet? Csak szólok hogy a pontozás nem az alapján megy hogy ki kivel ért egyet, kivel egyezik a vélemény, hanem hogy mennyire volt hasznos a válasz.
2018. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!