Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok mit éreznek,...

Azok a lányok mit éreznek, akik kivágott melltartóban meg egy alsótestet összepréselő cicanadrágban járnak le edzeni? :-D

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Viszket nekik ott lent vagy

Semmi önbizalmuk

Vagy ez nekik kényelmes, ja nem

Csak szimplán büdös ribi

2018. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
72%
Lehet hogy melegük lesz edzés közben és így akarják magukat minél jobban hűteni.. sajnos én se tudom, pedig nagyon érdekel hogy mi jár a fejükben.
2018. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem értik, hogy miért molesztálják vagy erőszakolják meg őket.
2018. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, mindenkinek más a kényelmes edzéshez. Én is ilyen cuccban szoktam menni, mivel hamar megizzadok meg melegem lesz, praktikusabb.

Olyat még nem hallottam, hogy konditeremben bárkit megerőszakoltak volna (arra meg az sem indok amúgy sem, ha valaki csipketangában meg áttetsző melltartóban mászkál az utcán), utcára meg nyilván nem megy így ki senki.

Foglalkozz a saját életeddel, viseld azt ami neked kényelmes, ne ítélkezz mások felett mert más az ízlésük.

2018. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy foglalkozzak a saját életemmel, mert mindig ezt kell hajtogatni, és már elég elcsépelt süketelés, de azért ne mondd már, hogy egy olyan melltartó, amiből kibuggyan az ember melle, ha bármilyen mozdulatot tesz, és egy olyan nadrág, ami úgy összeprésel, hogy konkrétan a zsír kilóg a derekán, olyan rohadt kényelmes a sportoláshoz XD Egy méretnek megfelelő, ízlésesebb edzőcucc miért nem jó? :D
2018. okt. 5. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Jó igazad van, bár amit te írsz hogy tényleg kibuggyan belőle a csaj melle stb, az vagy túlzás vagy nem olyan gyakori, erről nem tudok nyilatkozni. Nekem is a szűk cucc kényelmes edzéshez, a bő póló (igazából bármilyen póló) vagy nadrág útban vannak. Amúgy meg lehet, hogy edzéshez is igényesen, jól akarnak kinézni és maguknak így tetszenek. Ettől még senki nem lesz r***nc vagy rosszabb ember mint mások.
2018. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Így tetszik nekik. Ennyi. Semmi közöd hozzá.
2018. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Viccből :D Ajánld fel neki a rajtad lévő ruhát :D

Mondjuk az utcán is vannak olyanok, akik pár számmal kisebb ruhát aggatnak magukra, mint amire szükségük lenne, az nem baj? :D

2018. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jajj XD
2018. okt. 5. 23:23
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Sok lány azért hord ilyen szűk gatyát edzeni, mert speciális anyagból van, ami segíti az alakformálást. Ha nagy melle van és leszorítja, annak pedig valahol el kell férnie, lehetőleg nem a hónaljában.

Üdv, egy ilyen cuccban edző lány, aki nem véletlenül jár csak női konditerembe:)

2018. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!