Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valaki akit ez napi...

Van valaki akit ez napi szinten erdekel?

Figyelt kérdés
Van valaki akit napi szinten tenyleg erdekel, hogy Meghan Markle aznap mibe is oltozott, kinek a kreacioja a ruhaja, mennyibe kerult es mivel szegte meg a kiralyi protokolt az adott oltozek?

#ruha #öltözék #Megán sussexi hercegné #kiralyi protokoll #divatervezes
2018. okt. 6. 16:56
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, az angolok közül sokan ezzel vannak megáldva. Külföldön azért ritkább szerintem, valószínűleg csak az ilyen újságírók meg szakértők azok akiket ez izgat.
2018. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ha igen, küldenél róla napi sajtószemlét ?
2018. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem bombaznak ilyen hirekkel, barhol szetnezek online a vilag hirei korul, ez mindenhol az egyik' kis szines'.Azert kerdeztem,hogy ekkora ra az igeny?
2018. okt. 7. 00:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül szomorú, ha erre tényleg van valós igény...
2018. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, a nagy neveknek mindig vannak ilyen fantáborai, akik napi szinten figyelik hol volt, mit evett, kivel beszélt. Palvinnak ezres számban lehetne mérni az ilyen rajongói oldalait instagramon. Azok azt is számolják, hányszor lájkolja a képeket és ír kommentet.
2018. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!