Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány db alsótok van?

Nektek hány db alsótok van?

Figyelt kérdés
Lehet fura a kérdés, de ezen gondolkozok, sztem nekem sok van kb 25 db, és van amit lekéne selejtezni, mert szakadt. Gondolkozok vegyk e helyettük, vagy elég legyen kevesebb is.

2018. okt. 7. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem osszesen 20 darab van

Kulonbozo fazonuak

2018. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9 db alsóm van.
2018. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is viszonylag sok van. Van alvós, van olyan ami testhez álló ruhában sem látszik, van amit menzeszkor használok. Szerintem nem baj, ha több van. Max ami már nagyon ócska azt kiselejtezheted.
2018. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb 20-25.
2018. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100 felett bőven, de többsége ilyen pár 100Ft os tétel volt csak megtetszett és megvettem. Meg én úgy vagyok vele mosásnál hamar tönkre is mehetnek, na meg van mikor folt ki sem jön belőle, na meg van egy kis gyűjtői szenvedélyem is :)
2018. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 40-50 de tobbresze sima pamut bugyi/tanga olcsok voltak de nagyon sokat szoktam venni egyszerre es kb masfel evente ki is dobok beloluk. Szeretem ujitani oket/ kidobni venni ujakat. De ja nagyreszuk olcso volt csak szeretek sok szint meg fazont azzal is feldobom a napom mert kivul csak feketeben jarok szinte ;)
2018. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 10, nem számoltam, de nekem bőven elég, amúgy is mosok kb heti 2x.
2018. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
20 körül de most selejteztem. Lehet hogy veszek még párat tartalékba. Igazából régebben volt vagy 10 db mert anyám állandóan mosott de amikor elköltöztem koliba, rászoktam hogy sok alsóm legyen, mert ott akkor tudtam mosni ha volt szabad gép és ez előfordult hogy csak 2 hetente jött össze. Azóta is sok alsót és zoknit tartok pedig mind egyforma.
2018. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kb. 5 bokszer, azokban csak alszom, és kb

20, ilyen fecske.

2018. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!