Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk, (meg persze lányok is)...

Fiuk, (meg persze lányok is) szerintetek jól áll egy lánynak egy nagyobb hosszabb felső/pulcsi/szvetter? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha később leveszi, akkor felőlem...
2018. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ezekre az oversized cuccokra gondolsz, amik olyanok, mintha egy zsákot húztál volna magadra? Bevallom, néha jól esik elbújni benne, de amúgy szerintem igénytelen. Egy bizonyos kor alatt, vagy bizonyos programokon, vékony, modell alkatú lányokon még elmegy, de nekem nem nagyon tetszik a hanyag, fiús stílus.
2018. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán el tudom képzelni, hogy csinos legyen, node ez így kevés, látnom kéne az adott lányt az adott ruhában, máshogy nem lehet megmondani... Nyilván kinézhet nagyon rosszul is.
2018. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha több oversize vagy longline darab van az illetőn az a halálom. Viszont, ha csak a pulóver oversize és mondjuk legginst visel hozzá azt módfelett szeretem a lányokon.
2018. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kis filigrán lányoknak szerintem jól áll. A nőiesebb vagy túlsúlyos lányokon viszont furcsának találom, nagyobbnak tűnnek benne.
2018. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!