Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek hány db nadrágo...

Lányok! Nektek hány db nadrágotok van?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hű, elég sok. 1 fekete, 1 elegánsabb sötétkék, 3 világoskék farmer, 1 szürke, 1 sötétkék, 1 indigo, de abból majd rövidnadrágot akarok csinálni. Ezen kívül még vagy 6 sort.
2018. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy 15 biztosan, a zöme farmer mindenféle kékben, más színű is van néhány (fehér, bézs, szürke, fekete).
2018. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
6 farmer. Egy világoskék, egy sötétkék, egy ,,szakadt”, egy olyan normális, egy fekete és egy fehér. Szerintem ezek így az alapok. Plusz még van 2 elegánsabb (egy sötétkék és egy fekete alapon fehér pöttyös) és 3 short (egy magasított derekú, egy sima kék farmer meg egy fekete farmer).
2018. okt. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5 db: 2 bokáig érő, 3 hosszú farmer. Van még pár darab, de azokat nem hordom, mert fogytam és nem állnak már olyan jól.
2018. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ilyen 5-6 esetleg 10 éves darabok is megvannak még illetve azt is hordjátok?
2018. okt. 8. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 5-6 van.

Nem hordok olyan régieket, mert öt éve 12 éves voltam, azóta meg magasabb is lettem, meg a csípőm is szélesebb lett. Az meg végképp nincs meg, amit 7 évesen hordtam:D

De amúgy ha még jók lennének, tetszenének, és az állaptuk is olyan lenne, hordanám.

2018. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számoljunk! 3 nagyon rövid, 2 boka fölött érő lenge, 2 háremnadrág, 2 kantáros, 1 boka fölött érő kockás, 1 boka fölött érő virágos, 1 sötétzöld hosszú, 1 bordó hosszú, 1 fehér hosszú, 2 fekete hosszú, 4 farmer hosszú (2 sötétkék, 1 világoskék, 1 szürke) és 1 farmer anyagú, de leggings formájú (asszem ez a jeggings), az 21. Jézusom, 21 nadrágom van?! Ez a jólét, gyerekek, soha többet nem panaszkodom, hogy nincs ruhám.
2018. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindegyik gatyám több éves (5-10), de semmi bajuk, pedig sima Stradivarius, meg ilyen olcsóbb plázás helyeken vettem őket.
2018. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!