Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamis-eredeti öv között van...

Hamis-eredeti öv között van látható különbség?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak venni egy Gucci vagy LV övet, de néztem konkrétan 200-300£ között vannak amit kicsik sokallok értük, megtudnám venni, de azért mégis csak egy öv, van különbség a hamis és az erdeti között? Nem szoktam hamis ruhát venni, de egy övért sokallok ennyit, mikor lehet a hamis hasonló, és nem vehető észre.

2018. okt. 13. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Altalaban az eredeti oveken diszkretebb a markajelzes. Ha mar messzirol ordit a marka, szinte tuti h hamisitvanyra tippel mindenki. Ha meg megnezik hozza a cipodet, taskadat, ruhadat es azok meg olcsoak, ugyis levagjak, hogy hamisitvany. Az meg sztem tok ciki h valaki ilyen nem eredeti meg turis-luxusmarkas cuccoktol akar tobbnek tunni.
2018. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Youtube on nézz szét. Vannak luxus termékekről készült videók amikor összehasonlítanak hamis és eredeti termékeket. Aki ismeri az eredetit az látja a különbséget.


Az más kérdés, hogy magyarországon ha bárkin nagy divatházak termékét látom 95% ban hamisnak vélem és valószínűleg az is.

2018. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyes, nem olcsó semmim, nem röhejesen akarok kinézni hogy 5 forintos cipovel veszem fel... csak sokkallok egy övért ennyit mert kb 3 hetig dolgoznék érte, és az árából egy cipot tudok venni magamnak. Nem nagy márkajelzésű fost akarok, de majd nézelődök akkor.
2018. okt. 13. 13:57
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Valójában a minőségéről látszik. Szerintem nincs értelme mert vehetsz pár tízezerért is minőséget.
2018. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és megveheted outlet áron is.
2018. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akinek ennyi pénze van, az vajon jótékonykodásra is ad???
2018. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SVivien ***** válasza:
Igen, latszik nagyon is.. Nekem eredeti van es en is sokat dolgoztam erte (kb. 5 napot). Nekem megvan mar tobb mint fel eve, MINDENNAP hordom es meg mindig tokeletes. Elotte vettem a h&mben egy ovet (bort) es 1 het utan megtort.En azt mondom, eredetit vegyel! Ez egy kiegeszito, amire inkabb koltenek tobbet, mint pl ruhara. Ruhanak jo a zara pl. Taska, ov es ora lehet draga, mivel sokaig tart.
2019. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!