Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó lesz rám a ruha? Baj ha...

Usududjddj kérdése:

Jó lesz rám a ruha? Baj ha nem magassarkúba akarok táncolni?

Figyelt kérdés

Keringő lesz és fogok táncolni, ami nagyon jó lenne de kismellem van (tényleg kicsi). Jó lesz rám a ruha? Vagy vannak fűzős ruhák is?

Ja igen a másik meg hogy 169-170 cm vagyok... A partnerem kb 171 - 172 cm. De az osztálytarsaim mind 155-160-164 cm-k. Milyen cipőt vegyek fel? Nem akarok magassarkút


2018. okt. 16. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rosszul fogalmaztam csak siettem.
2018. okt. 16. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Mégis milyen ruha?
2018. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fűzős ruhák is, de célszerű lenne minél több fazont megpróbálnod (a kis mell nem gond). Szerintem nem baj, ha nem magassarkút veszel fel, ha nem versenyről van szó, akkor biztosan nem gond.
2018. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

184 centis voltam, 75A-s “mellekkel”. Találtunk tökéletes ruhát, rengeteg dícséretet kaptam. Én is aggódtam, hogy nem lesz rám való ruha. (mellben, de nekem még magasság parám is volt.)

Én balerina cipőben táncoltam.

2018. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem a ruhába való szilikon betétet, ami arra jó, hogy a kis mellen jobban álljon a ruha. Nem kell magassarkút felvenned, ha nem akarsz. Egy szép balerina is teljesen jó pl.
2018. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A boltban segíteni fog az eladó, ez a szakmája, ért hozzá, tudni fogja milyen áll majd jól

Egyáltalán nem baj a nem magassarkúban táncolsz, veszel egy szép fehér balerina cipőt és kész

2018. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Írták másnak hogy nagyon csúnya és nem elegans a balerina cipő, és hogy röhögni fognak rajtam. De most hogy írtatok, megnyugodtam
2018. okt. 17. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a röhejes ha a lány magasabb a partnerénél.
2018. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezért veszek fel balerina cipőt
2018. okt. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!