Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha illene egy szalaga...

Milyen ruha illene egy szalagavatóra ahová a barátomat kisérem el, de nem vagyok végzős ugye és úgy gondolom nem illik egy estélyi oda de mégse akarok különcködni meg csinos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy a párom idén lesz végzős, elég idióta ötlet de már most agyalok mit vegyek fel mert nem az utolsó héten akarok ezzel foglalkozni...Mindenki kisestélyikben, estélyikben feszít, de ez a ő napjuk. Szeretném magam legalább annyira kicsípni de nem akarom azt a hatást kelteni, hogy mit akarok én ott így kinyalva mikor minden hozzátartozó csak elegáns.
2013. júl. 28. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én miniruhát vennék, és vettem az elmúlt 3 évben a mi sulink szalagavatóján. Persze a mini alatt térd, és nem bugyi felett végződőt értek. Az egyszínűt javaslom, és az is inkább pasztel vagy sötétebb legyen, mint neon. Én szeretem a csipkét, szerintem jól mutat. A másik ruhám kék, enyhén fénylő, pánt nélküli.

ha szeretnéd küldök pár linket is, amik nekem tetszenek. Egy leendő végzős

2013. júl. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

ez lehet hogy kisérőként túlzás lenne de valami ilyesmire gondoltam, "görögösre"

nagyon szeretem magam kicsípni és azért elmaradni se szeretnék a végzősökhöz képest de túl sem szeretném őket öltözni, talán egy hasonló fazonú de rövidebb ruha fehér vagy a hasonlóan világos színekben megtenné?

A hajon kár gondolkodni hozzá de szerintem nagyon jól állnak ha begöndöríteném a hajam feltűzgelném és beletennék egy ilyen levélmintás bronz színű hajpántot. Az elképzelések megvannak, csak sajnos a kivitelezéstől félek.

2013. júl. 28. 01:12
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon szép a ruha, de tényleg!! Csak hosszú fehér azért semmiképpen ne legyen. Ha hosszú, akkor sokkal sötétebb legyen (a rózsaszínnek, baracknak nagyon szép, mélyebb árnyalatai is vannak). Röviden lehet fehér, de akkor is inkább egészen világos krém vagy ilyesmi.

Szerintem nagyon csini leszel, a haj ötlet is tetszik. Nyugodtan "versenyezz" a vegzősökkel, szerintem egy ilyesmi ruhában sokakat túl fogsz szárnyalni!

2013. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves hogy ezt mondja egy végzős. megfogadom a tanácsod és köszönöm szépen. ezek után a kedves szavak után bátrabban fogom viselni bármelyik variációt is :)
2013. júl. 28. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!