Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők valójában mit...

Lányok/nők valójában mit gondoltok amikor fel vesztek egy forró nadrágot amiből ki is látszik a popsi?

Figyelt kérdés

Értem én meleg van meg minden de most őszintén :D

Figyelem felkeltés?

Önértékelés hiánya és mástól akartok pozitiv megerősítést?

Esetleg más oka van?


Nem azért de én nagyon nem tudok meg béképni a hot pants-al és szedetném meg érteni az okokat gondolatokat hogy miért húzza fel az ellenkező nem



2018. okt. 16. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
A válasz nagyon egyszerű: mert kicseszett meleg van, és ha tehetném, a bőrömet is levedleném, nemhogy a ruhámat.
2018. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
És azon a pár centin múlik a dolog. Mert ugyebár tucatnyi lányt látni segget nem szabadon hagyó shortban is. Roppant érdekes.
2018. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát igen meleg van... Pont annyira hogy barackot köret esetleg almát villantsuk :D

Néha ugy érzem a rajtam levő boxer nagyobb... És ki bírom...

2018. okt. 18. 13:38
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát igen baromi meleg van így október közepén
2018. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%
Hahj, annyira tetszik, hogy azt gondoljátok, bármennyi közötök van mások öltözködési szokásához. :"D
2018. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, te amúgy b*zi vagy, hogy ennyire zavar a női rövidgatya? Szívesebben néznél szőrős férfi se**eket???
2018. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Szóval akkor téged ez zavar ha valaki meleg? :D tudni szeretnéd az okát? Énis a seggvillantosatt!

De nem, a nőket szeretem csupán jobban szeretem ha a nők az ágyban rosszak az utcán meg jok és mint mondtam nem TÉRÍTENI AKAROK! Hanem meg érteni az okát



legyetek szívesek figyelembe venni amit irok nem provokálni akarok senkit sem!!!! csak már felhuztam magam hogy mindenki elkezd itt papolni hogy "miért zavar, biztos būzī vagy, mert nyáron rohadt meleg van" stb-vel

2018. okt. 21. 14:49
 18/19 anonim ***** válasza:
23%
Úgy gondolom jogom van véleményt formálni:D Én tudtam felhozni érveket, hogy miért nincs rendben a dolog. Te csak beszólogatsz.
2018. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mihi Téged fel pontoztalak!
2018. okt. 21. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!