Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok valahonnan inspiráló...

Szoktatok valahonnan inspirálódni öltözködés terén? Ha igen akkor honnan?

Figyelt kérdés
Olyan 18-25 év körüli lányok válaszát várom leginkább 🙂

2018. okt. 18. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pinteresten szoktam nézelődni
2018. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
65%
Sokszor egy könyv vagy egy zene juttat eszembe öltözködési dolgokat. Pl. Lovecraft olvasás közben: "Bäszki, festeni kell egy Cthulhus pólót!"
2018. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Követek pár divatbloggert instán, de a 99%-uknak teljesen más stílusa van, mint nekem. Tetszik ahogy öltöznek, de magamon nem tetszene. Alkalomadtán meglátok valamit amit én is elfogadnék, olyankor szétnézek van e valahol hasonló és beépítem a ruhatáramba.
2018. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pinterest
2018. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Instagramról, utcáról, boltok választékából.
2018. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az emberekből az utcán, koncerteken, suliban stb. Vagy például videoklipekből, könyvekből, filmekből.

De sokszor csak a "magam feje után megyek." :)

2018. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%

Felnézek olyan oldalakra ahol vannak eladó ruhák + kiegészítők.

Ránézek 1-1 árura s bekattan a kreatív fejem s szinte magam előtt ott van 3Dben.


(művész/alkotó vagyok - INTP-T személyiséggel, ezért mindig kattog az agyam valamin vagy alkotok)


Vagy pl inspirálhat akár origami, csapágygolyó ...stb én pedig vázlatolok s ami tetszik kivitelezem.

Legyen az szobor, ruházat, szimpla grafikai ihlet...stb


Egyik legrégebbi 100%-ban kézzel lyukasztott s varrt müanyag merevítéses szövet táskám már 10éves, semmi baja úgy hogy NAPONTA használat alatt van - annyi, hogy szövetet lecserélem bőrre hamarosan.


25N vagyok, de kinézek 17nek kb (ennyire saccolnak az emberek külsőre).

2018. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kreativitásomból.
2019. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!