Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek farsangi/halloween...

Szerintetek farsangi/halloweeni buliba nagyon gáz lenne ez a jelmez 20 évesen?

Figyelt kérdés

már volt egy kérdésem erről, de ez más jellegű most.

nagyon tetszenek ezek az overálok, kényelmesek is. megyek jövő héten egy halloweeni buliba, ahova gondoltam ezt felvenni, de kicsit elbizonytalanodtam, hogy nem leszek-e nagyon nevetséges


[link]


2018. okt. 18. 20:35
 1/8 anonim válasza:
58%

Ha neked tetszik, akkor nyugodtan vedd fel, szerintem cukinak fogják találni. DE, én a te helyedben nem öltöznék be ilyennek, inkább kitalálnék valami egyszerű last-minute dolog szerűséget.

Meg ugye, ha ezt egy halloweeni buliba szeretnéd felvenni, az kicsit érdekes, szerintem egy ijesztő jelemez jobban illene oda. Akármi, egy tömegjelmez is, mint vámpír, ördög, boszorkány. De farsangra tökéletes.

2018. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ez inkább farsangi és nem halloween-ra való. Haloween-kor légy már félelmetesebb, könyörgöm. Ettől csak az emberek bepisilnek a röhögéstől, ha meglátnak benne. :D
2018. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de eléggé kilógsz majd a sorból az 50 harley quinn és 100 ribis macska közt.

Házibuliba simán. Viszont szórakozóhelyre átgondolnám. Egy körbepisilt/körbehányt, szűkös mosdóba nem a legpraktikusabb nőként.

Ha pasi vagy bocsi, abban az esetben simán vedd fel.

2018. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel. Esetleg az arcod pokemonizáld😀
2018. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Farsangra felvenném. Halloweeni buliba odaillőbbet vennék fel!
2018. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Halloween nem farsang. Ezt jegyezzük már meg. Tematikában passzoló jelmez kell, ha már beöltözöl. Szóval nem, nem jó. Farsang idején vagy conon viszont poén, simán mehet:D

És az sem legitimálja, hogy még 200 ember lesz valamiféle popkulturában épp menő karakter. Legyél zombi pikachu, ha ötlet kell:D

2018. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem ezt választanám, szerintem is inkább valami ijesztőbb passzol a halloweenhez. Amúgy maga az ötlet tetszik, nekem mindig az a halálom, hogy a lányok 90%-a ribis boszorkánynak/macskának/zombinak/vámpírnak stb.-nek öltözik, ami szerintem ezerszer gázabb, mint pl. ez a jelmez. A barátnőimmel mi tavaly pl. zombik voltunk.
2018. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, kedves: “Amúgy maga az ötlet tetszik, nekem mindig az a halálom, hogy a lányok 90%-a ribis boszorkánynak/macskának/zombinak/vámpírnak stb.-nek öltözik, ami szerintem ezerszer gázabb”

Erre “mi pl. tavaly zombik voltunk” érdekes logikai bukfenc, nem? 😀

Szerintem egyáltalán nem gáz, ha valaki ribis boszorkánynak és hasonlóaknak öltözik, hiszen erről szól a halloweeni buli, hogy valami “ijesztőnek” öltözünk be.

Amit a kérdező linkelt, az farsangra okés lehet, halloweenre valami sötetebbet találnék ki.

2018. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!