Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhában szeretnék...

Ilyen ruhában szeretnék iskolába menni, nem gáz?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik nekem ez az egyenruha a sorozatból. Varrónővel meg is varrattam magamnak, volt is már rajtam csak úgy utcán. Most szeretném felvenni iskolába is, mit gondoltok, nem fognak kinevetni meg ilyesmi?

Persze annyi a különbség, hogy harisnyával venném fel alul, hogy ne fázzon a lábam.


L



2018. okt. 20. 10:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Először kérdezgeted, hogy "jaj, nem fognak kinevetni?", majd kibököd, hogy "nem érdekel, mi a divat".

Drágám, a kettő nem fér össze. Vagy magabiztos vagy, vagy félsz az emberek véleményétől. Válassz.

2018. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Sajnos az emberiség rosszabb állapotban tart, minthogy csak azért nevessenek ki valakit, mert épp nem a divatot követi. Valóban nem érdekel a divat, nem akarok szakadt farmerban és tornacipőben járni, mert hiába divat, nem tetszenek. Viszont félek, hogy ha felvenném ezt a ruhát suliba, akkor a többi ember a nemtetszését úgy fejezné ki, hogy határozottan kiröhög. Igen, nem kéne, de sajnos ilyen az emberiség.

Te "drágám" pedig hiába próbálsz menő lenni a szóhasználatoddal, nem leszel az.

2018. okt. 20. 16:49
 13/26 anonim ***** válasza:
66%

A szoknya nagyon rövid, látszik is a mögöttük álló lányon. Én nem venném fel.

Viszont ha a te szoknyád hosszabb és ebben éreznéd jól magad, akkor hordd nyugodtan. Ha valaki meg beszól, engedd el a füled mellett.

2018. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hogy hosszabb-e a szoknyám, vagy nem, azt nem tudom, de szerintem eleget takar. Majd megnézem magamon, mennyire lenne közönséges, vagy túl rövid a szoknya. Köszi a választ :)
2018. okt. 20. 17:07
 15/26 anonim ***** válasza:
25%

En siman felvettem volna gimiben, de ugy, hogy tudom, neztek volna mert irigyek/rosszindulatuak/bejon nekik.

Egyetemre is siman felvennem :) van ilyen szoknyam piros-fekete kockasban es sima feketeben is, de bo pulcsikkal hordom inkabb

20/L

2018. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

"többi ember a nemtetszését úgy fejezné ki, hogy határozottan kiröhög"


Szard le, drágám, hogy ki mit gondol. Ameddig ez nem megy, ne csodálkozz, ha furán neznek rád. Mert a bizonytalanság az első, ami szemet szúr az embereknek. A többségnek eszébe sem jut kiröhögni azt, akiről lesüt, hogy tojik mások véleményére, és magabiztosan hordja, amit hord.

Kiröhögni amúgy sem fognak, mert ilyen kb nem létezik. Az meg, hogy mi jár a fejükben, kit érdekel?

2018. okt. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
vagy hordd vagy ne, de ne legyen már lényeg, ki mit gondol. ez nem így megy. vagyis így nem megy. :O
2018. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Na végre valaki, aki ilyen okosan gondolkodik!Az az igazság, hogy az iskolai egyenruhát már nagyon réges régen be kellett volna vezetni, és ezt szigorúan betartani, hogy csakis ilyen ruhában lehessen iskolába menni.Igaz, nekünk csak az iskolaköpeny volt kötelező annak idején, de nem volt fülbevaló( a fiúknak),piercing, feltúrt haj, zenekaros póló,szaggatott farmer,medál,meg miegymás, hanem tisztességesen fel voltunk öltözve.Ma meg egyes kölkök úgy mennek suliba, mint valami halálmadár!És minálunk volt fegyelem, tudtuk mi az, kevesen vártuk meg, hogy a tanár keze eljárjon.Igen,jó ötlet ez a ruha, gratulálok hozzá,ha tetszik, és bátor is vagy, ne foglalkozz mások véleményével.Neked tetszik, és ez a fő! És én legszívesebben be is vezettetném sz iskolai egyenruhát fiúknak- lányoknak egyaránt.Igy legalább ki lehetne szúrni a lógós gyerekeket az iskolából.És egy kis drákói szigor se ártana nekik!
2018. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ annak, aki a kérdésemre válaszolt, ha vitatkozni akartok, azt légyszi ne a kérdésem alatt tegyétek! Köszönöm.
2018. okt. 24. 06:11
 20/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha tetszik ez a stílus, szerintem csak egy-egy elemet hord belőle, az összes már sok lenne, az úgy szalonképesebb lesz. Pl csak a szoknyát egy fehér inggel és vagy egy sima fekete mellénnyel vagy egy pulóverrel, hogy kint van az ing gallérja, és a mandzsetta. Vagy fehér ing és blézer a szoknyával.Vagy szoknya+ing+mellény. A nyakkendő és kockás mellény együtt mindennel már sok.
2018. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!