Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pulóver alá ti mit vesztek...

Pulóver alá ti mit vesztek fel? Trikót, pólót? Mindkettőt vagy csak az egyiket?

Figyelt kérdés
Nem pont most, hanem amikor hidegebb van.
2018. okt. 24. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg hordtam trikót vettem, de már nem szeretem mert ha mlegem lesz nem tudom szétnyitni mint egy kardigánt vagy mellényt.
2018. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire van hideg.

-20ban trikó, póló, vékony kardigán, vastag pulcsi, kabát...

2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én csak polót veszek.

ha tudom, hogy hosszabb ideig leszek kint, akkor még veszek fel egy ilyen vékony hosszúujjú pulóvert

2018. okt. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pólót. Mert például vonaton is divat, hogy abnormális 28 fokra felfűtik és akkor pólóra tudok vetkőzni.
2018. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
Én mindig pólóban vagyok, pulóvert addig veszek rá amíg beérek, a kabát alá. Bent azonnal veszem is le. A magyar nagyhidegben simán elvagyok póló-pulóver-kabát kombóban kint, nekem inkább az a lényeg hogy a "végeken" (=nyak, kéz, láb) melegítve legyek, szóval ha van jó meleg cipőm, sálam és kesztyűm akkor a télikabát alatt max 2 réteg simán jó.
2018. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Trikót és pólót nem szoktam egyszerre hordani. Inkább akkor trikó, ing, pulcsi. Nálunk is olyan eszetlenül fűtenek amúgy, hogy érdemes ujjatlant felvenni télen is... :/
2018. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

most egy pólót. vagy pólóra kabátot pulcsi helyett.

hidegben: trikó, póló, pulcsi. nagyon hidegben: trikó, póló, vékonyabb pulcsi, pulcsi. nagyon gcihidegben: trikó, póló, póló, vékonyabb pulcsiból is 2 és pulcsi és kabát. :D

2018. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2: hadd kérdezzem meg, a kardigánt a pulóver alá veszed fel? Nem a pulóverre szokták?

(Tudom, hogy régen írtam a kérdést, bocsi hogy csak most reagálok)

2020. nov. 2. 06:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy vékony kardigán, igen a pulcsi alá megy. A kardigán kis vékonyka, pólóanyagnál egy fokkal vastagabb, a pulcsi meg nagy, vastag, kötött. Nem tudnám felhúzni a kardigánt a pulcsira :D
2020. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, de ha pl. egy normál kardigánról és egy nem túl vastag pulcsiról van szó, akkor nem baj, ha a pulcsi fölé veszem a kardigánt?
2020. nov. 2. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!