Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek stílusosan?

Hogyan öltözködjek stílusosan?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és most jöttem rá, hogy semmi ruhám nincs (csak tavaszi/nyári), és ami kevés is van, az meg nem tetszik. Milyen (melegebb) ruhákat vegyek, hogy csinosan nézzek ki?

2018. okt. 24. 23:27
 1/6 A kérdező kommentje:
És még az a gondom, hogy fogalmam sincs, milyen stílusú ruhák állnának jól nekeüm
2018. okt. 24. 23:31
 2/6 A kérdező kommentje:
*nekem
2018. okt. 24. 23:33
 3/6 anonim válasza:
53%
Milyen fajta testalkatod van? 😊
2018. okt. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Divatos, trendi vagy stílusos akarsz lenni? Mert nem ugyanaz. Amúgy stílusos raersz lenni 20+éves kortól. Legyél most csini csajos trendi.

Nem irok divattippeket mert nem tudom az izlesed es az alakod ahogy azt sem mennyi pénzed van új ruhákra.

2018. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha tudod hogy milyen iranyba szeretnel elindulni irj nyugodtan es segitek keresni darabokat :)

20/L

2018. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alakom vékony (163 cm, 47 kg), csípőm van valamennyi, de a mellem elég kicsi. És hát pont az az egy bajom van, hogy nem tudom, mi állna jól nekem, és igen, csinos, trendi szeretnék lenni.
2018. okt. 25. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!