Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen alakkal hogy öltözködjek?

Ilyen alakkal hogy öltözködjek?

Figyelt kérdés

Leginkább nyáriruhák érdekelnének, illetve szoknyák és pólók/topok.


Méretek: 94-67-97 (170cm)


Az alakom az övéhez hasonló:

[link]

[link]


(csak a mellem nagyobb)


2018. febr. 23. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Csak nem te tetted fel ezt a kérdést is?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

És ha igen?


Ott is megkérdeztem, tudna-e ajánlani esetleg valaki valami más fazonú ruhát, de ilyen jellegű választ nem kaptam.

2018. febr. 23. 18:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha tudsz linkelni olyan ruhát ami szerinted jó abban tudok segíteni hogy szerintem jó-e.

Ezt azért mondom mert úgy legalább a te ízlésedhez mennek a dolgok, és nem biztos hogy abból szedek ki valamit ami nem tetszik:)

2018. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ilyesmik tetszenek:

[link]

[link] (ennek a vállrésze)

[link]

[link]

[link]

2018. febr. 23. 19:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne vedd támadásnak, egyszerűen csak feltűntek az azonos számok, ennyi.
2018. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven jók:)


Az utolsó előtti nem!

A többi pedig olyan alkalminak/félig elegánsnak tűnik vagy pasizósnak, de amúgy jól néz ki az összes.

2018. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy ha nagyobb a melled ezek a ruhák nem fognak jól állni.🙁 póló és a szoknya még oké, de a ruhákat nem nagyobb mellű lányokra gyártják.
2018. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
miert ragaszkodsz ehhez a rovid , derekban karcsusitott , aztan a vonalban vegzodo egyberuhahoz mindenkepp? a homokora alkaton ezek nem festenek valami tul jol.
2018. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mert eddig ez volt az egyetlen fazon, ami valahogy még állt rajtam.

Homokóra alakon szinte semmi sem áll valami jól.

A testhezálló fazon kiesik, mert rettenet kihívó. Ami mindenütt bő, megintcsak kiesik, mert ha nincs karcsúsítva a dereka, hordó alakot csinál.


Tudtommal a homokórának pont a derekát kell hangsúlyozni, és kerülni a mindenhol egyenes szabást.

2018. febr. 23. 19:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező


"Férfiként" mondom hogy nem muszáj ezeket a divatos hülyeségeket követni... Inkább tényleg olyat hordj amilyet szeretnél, mint divatosat ugyanis az leszel te. Nem mellesleg ha megtartasz egy kritikus értékelést a ruhákkal kapcsolatban (azaz nem csak a divat miatt hordod) sokkal vonzóbb leszel, sőt egyedibb.


Szerintem érezd jól magad, az adott ruhában és ne mindenáron olyat akarj hordani amit kell... mert gyakran ezzel teszik tönkre magukat a nők. Hogy ez divatos, meg hozzá elméletileg ez illik, és annyit ront az összképen hogy az hihetetlen.

2018. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!