Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szexis, testhez símuló...

Egy szexis, testhez símuló mintás jóga hosszúnadrág viselete a mindennapokban, gáz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem feltétlenül a kondiba, hanem utcai ruhaként is hordanám. Boltba, közlekedési eszközökön stb. Szóval, mint egy sima farmernadrágot. A kérdés pedig, hogy ez gáz? Magamutogató? K r ás? Vagy teljesen természetes? Nem gondolnának rólam rosszat? Egyébként azért viselnem, mert nagyon kényelmes, különleges és tetszik, hogy formás benne a lábam.

2018. okt. 27. 15:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#9 köszi, hogy te nem vagy ilyen negatív. :)
2018. okt. 27. 21:24
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

hiányzik egy szó a felháborodott szövegedből:

de egy HARISNYAnadrág ami teljesen lefed stb

Egyébként meg hordjad - a gebe-kiéletlen-nyomoronc #9-es majd csorgatja a nyálát rád az utcán és kész


-kit érdekel?

2018. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Skaiiripa ***** válasza:
96%
Szerintem nem utcára való, én biztos nem venném fel, te vedd fel nyugodtan ha tetszik. Amúgy nem értem minek írtad ki a kérdést, ha nem bírod a negatív válaszokat.
2018. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Az önmagában nem elég, ha fed, te is tudod. Az néha sokkal többet mutat (kihangsúlyoz), mintha 50%-ban fedetlen lenne.
2018. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Az lehet hogy teljesen lefed,de domborodik az is amire sokan nem kíváncsiak!

Remélem segítettem..

2018. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%
Manapság ott tartunk, hogy ciki egy nő passzos nadrágban. Egyébként amelyik nem átlátszó és harisnya varrású,az nem ciki hordani, magába sem.
2018. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mutatsz légyszi képet, vagy beszerzési lehetőséget? :)


Én is valószínűleg hosszabb felsővel venném fel. Szeretem, hogy ezekben hosszabbnak és vékonyabbnak tűnik a lábam, tartja a fenekem és könnyű benne mozogni. Szoknyával nem rontanám el, néha viselem viszont rövidnadrág alá őket.

2018. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
nézd, én leggingset hordok. utcára. és marhára nem érzem magam szexinek benne igazából. szóval nem öltözök mellé prostituáltnak. nekem kényelmes, nincs jó alakom hozzá abszolút, de teljesen teszek rá jó magasról.
2018. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nagyon gáz.
2018. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Majd a kivénhedt öregeknek, meg a kanos kamaszoknak okozol pár örömteli pillanatot.


Volt egy osztálytársam aki suliba is ilyenbe jött (sima szürke volt a naci), jól bevágott neki elől is, hátul is, ilyenkor előszeretettel hajolgatott a fiúk előtt, meg a tesitanárnak... Megkérdeztem a fiúkat, hogy hogy tetszik XY új nacija, erre a válasz: ne is mondd, a hányinger kerülget, fújjj azok a tevepaták... Egyik haverom meg: inkább kiszúrnám a szemem, mintsem erre kiverni...


Magamutogató: igen, főleg ha színes mintás, az elég cigusos.


Egyedi: nem, a fitnessből szoktak kijönni a műkörmös pichák ilyenbe, akikről már ebből a viseletből sugárzik az értelmiségi szintjük, főleg, hogy kezd hűvös lenni. (Szegénykék nem ismerik az öltöző fogalmát) Futni szoktam még látni embereket ilyenbe, de az még bőven belefér mert indokoltabb a felvétele, mintsem úgy hypeból.


Az utcai viseletek általában nem a kényelmességet jelentik, hanem, hogy illendően felöltözzünk, az időjárás és a helyszín viszontagságaihoz (bolt, színház, park...). Ha hosszú útra mész tömegközlekedési eszközzel akkor megértem, hogy kényelmességet is figyelembe veszed (pl repülés, több órás buszozás...)

2018. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!