Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a csipkefelsőt lehet...

Ezt a csipkefelsőt lehet utcára hordani amíg nincs hideg?

Figyelt kérdés
[link]
2018. nov. 1. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát sokan meg fognak nézi ebben, az biztos. Meg az is kérdés, hány évvel és hány kilóval akarod ezt megtenni. :)
2018. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Bármit fel lehet venni bárkinek. Az viszont nem mindegy, hogy kinek mi áll jól. Ez egy elég feltűnő ruhadarab, egy szép magas vékony fiatal lányon el tudom képzelni, hogy jól is áll. Viszont én nem látom értelmét az olyan ruháknak utcai viseletre amit a földön húznak olyan hosszú (mint a képen), emellett még fehér is és kényes anyagból van.
2018. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Esküvöre ha te vagy a menyasszony, vagy esetleg szinházlátogatásra megfelel, utcán igen furcsán nézne ki.
2018. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez nagyon nyárias.
2018. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nyári alkalmi ruhakiegészítő. Nem hétköznapi viselet! És főleg nem őszre való.
2018. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyári estékre való, de ha nem vagy fázós, hordhatod
2018. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!