Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor még érdemes félcipőt...

Ilyenkor még érdemes félcipőt venni?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz állapotban van már a jelenlegi cipőm, viszont van bakancsom is.

Várjak még november végéig és váltsak bakancsra és tavasszal vegyem meg a félcipőt?



2018. okt. 26. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne venned meg? Én pl ezen a héten vettem 2 sportos cipőt. Szerintem nem csak 1 cipője lehet egy embernek egy szezonban.
2018. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik ne adj isten még akciós is vedd meg nyugodtan.

Jó kis leárazások vannak télen az átmeneti dolgokra. Tavasszal nem biztos, hogy megkapod ugyanazt a modellt ugyanolyan áron.


Na meg hülye idő van, lehet egy pár alkalommal még viselni is tudod.

2018. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megvásárolni érdemes. Ha tetszik neked, szívesen hordanád; nehogy más vegye meg, mert addig vacillálsz, amíg nem lesz.:) Meg egyébként most pl a tavasziak lehet le vannak akciózva; meg egyébként lehet jövőre már ki se rakják, mert nem lesz neki hely. De mondjuk az online boltban lehet, hogy fönt lesz. De egyébként te érzed, hogy pl mennyire fázol, mennyire vagy fázós. Ja de én egyébként pl nem vennék már november végén a lábamra ilyet. Elteszed; és tavasszal majd előveszed. Egyébként, még egy poént, ha lehet; egy cipőnek az egyik felével nem sokra mész:D Vagy két félpárnak a két feleivel:D:D Bocsi, de ez úgy adta magát; csak az a baj, nem tudtam eléggé viccesre megfogalmazni:) ^ ^
2018. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!