Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Unkanővérem templomi esküvőjér...

Unkanővérem templomi esküvőjére vagyok hivatalos, és nem tudom, mit vegyek fel. Vendég leszek, és nem tudom, a menyasszony és a koszorúslányok milyen stílusú ruhában lesznek. Mit vegyek fel? (Tudom, milyen színeket nem illik felvenni)

Figyelt kérdés

Igazából nem nincs alkalmi ruhám, az ciki, ha turkálóból veszek valami? Persze kimosom meg kivasalom, de mégis. 173 cm, 51 kg vagyok, középhosszú hajjal. És a menyasszonnyal (unokatesó) nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Tippek?

(Ja, előtte egy nappal érkezünk haza barátommal az 5 napos Tátrai túránkból)


2010. jún. 25. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Fehér ruhát nem vehetsz fel. Egy lila hosszú ruhát tudnék elképzelni rajtad, semmiképpen ne legyen nagyon rövid a ruhád mert az hosszítana téged.
2010. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a francba! A helyedbe bugyi melltartó és kész. Az is rosszul állna rajtad de legalább nem rontod a ruhával.
2010. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
ÖLÖTZZ BE PÓKEMER-NEK VAGY DEMENTORNAK VAGY SAURONNAK MERT OLYNA RONDA VAYG H MINDENKI INFARTUST KAPNA TŐLED HA RENDESEN FELÖLTÖZNÉL ÍGY LEGALÁBB SENKI NEMLÁTJA HOGY NÉZELKI!!!
2010. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki turiban venni.

Én 2900 Ft- ért vettem egy virágmintás pánt nélküli térdig érő rucit a barátnőm esküvőjére a Renoválás turkálóban.


Nem kell túl alkalmiba öltözni, főleg hogy nem vagy koszorúslány csak egy sima vendég. Egy nyári mintás ruha és kész :)

2010. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Valami kicsit elegánsabbat vegyél, nem kisestélyit de azért jobb legyen mint egy akármilyen nyári ruha. Vagy dobd fel valamivel, egy kis boleróval, csini táskával.
2010. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néztem tegnap egy fekete ruhát, de az nagyon gyászhuszáros volt, de végül egy piros térd fölöttig érő ruhát pánt nélküli ruhát vettem meg. Majd keresek hozzá valami bolerót, mert vsz a templomban hideg lesz. (Igazából, nem szívesen teszem be a lábam a templomba)

Köszi a tippeket! (Képet nem tudok linkelni, mert lemerült a fényképezőm)

2010. jún. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!