Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert mennek tonkre a bor es...

Miert mennek tonkre a bor es műbör cuccok állásukba a szekrenyben? Mivel lehet ezt megelőzni.

Figyelt kérdés

Pl műborkabat es bor is elkezd levalni rola a bor megrepedezik

Cipo szinten megreoed ragasztas elenged ezek alig viselt darabok most koltozkodok es csodalkozom


2018. nov. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A műbőr cuccok legtöbbször gagyik, a sok állásban simán elavulnak, de az még hagyján... Ha mondjuk vásárlás után azonnal rendszeresen használtad volna, akkor se tartott volna sokáig, hidd el. Anyám szerintem 10szer nem vette fel még azt a cipellőjét, ami miatt már panaszkodik. Ahol hajlik a cipő, már kezd peregni a felület...


És igen, az, ha 5-10 vagy pláne ha még több éve nem használsz egy cipőt, akkor amint újra használni kezded, meglepődhetsz. Nekem is van sok tapasztalatom:


-Anyám fiatalkori cipőjét, amit ő is alig hordott, magamévá tettem. Hát el is engedett a ragasztó a talp és a felsőrész között...


-Saját csizmámat nemrég elővettem, ami jó régi, az a vastag "brikett" talpú... Mikor is volt divatban? 199? ??? Nos nem mai cipő. Felvettem, elindultam benne és egyiknek a talpa ketté tört, másiknak meg pár lépés után lemorzsolódott... :D


- Volt egy olyan műbőr cipőm, ami rugalmas volt egy részen, hogy könnyebb legyen belebújni. Kb. 3-4 éve hordtam. Na az mára... Ahogy a rugalmas részt erőltettem, rögtön szétrepedezett.... A talpa meg úgy öregszik, hogy ragacsossá vált, és összekente a mellette levő cipőt, meg hozzá ragadt a szekrényhez, utálom.


stb....



A bőr cipőkkel meg az van, hogy kiszáradnak, megkeményednek... Nem árt időnként bekenni őket, még ha nem is hordod....

2018. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
64%
A műbőr műanyagból van. A műanyag elöregedik, hamar tönkremegy az UV-tól.
2018. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Ez ilyen. A műbőr tényleg pikkpakk tönkremegy. Nekem is pergető már le kb 4 éves műbőr kabátom.
2018. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Hordjad őket, akkor legalább tudod, hogy használva volt és nem csak úgy tönkrement.
2018. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!