Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kosztümöt fogok hordani, mik...

Kosztümöt fogok hordani, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Ezentúl minden nap kosztüm lesz rajtam. Fehér blúz, fekete blézer, szoknya vagy nadrág és csini cipő.

Nem kötelez rá senki, egyszerűen én szeretnék így öltözni, mert tetszik nekem, szerintem jól néz ki, és bár nem a legkényelmesebb, de nem zavar. A fekete-fehér tetszik a legjobban, így színben szeretnék ennél maradni.

A kérdésem lényege az lenne, hogy szeretnék mindenféle véleményt olvasni.

Lányoktól:

-Akik önszántukból hordanak kosztümöt ritkán vagy gyakrabban, miért szeretitek? Miért viselitek?

-Akik kötelező jelleggel viselnek kosztümöt szeretik-e?

-Akik egyáltalán nem viselik, miért nem?

Minden lányhoz: Mik a tapasztalataitok a külvilágból, mikor kosztümben vagytok, milyen megjegyzéseket, dicséreteket kaptok? Miért szeretitek/nem szeretitek hordani? Mennyi idő általában a készülődés, ha már megszokta az ember.


Fiúktól:

- Akiknek tetszenek a lányokon ezek a ruhák, miért szeretitek? Örültök, ha egy lányt így láttok, ha egy lány ismerősötök hordja mellettetek, esetleg barátnőtök?

- Akiknek nem tetszenek, miért nem? Mi taszít benne? Szerintetek miért nem szép?


Köszi nektek!

19/L



2018. nov. 5. 15:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azért nem tetszik mert a férfi öltöny nőiesített változata ami nem sikerült mivel úgy nézel ki benne mintha férfi ruhába lennél ezen a szoknya kissé javít, de felül szőrnyű marad.

Emelett szürke, unalmas, egyenruha benyomást kelt és emiatt számomra ellenszenvet vált ki.


Inkább homáros viselet mintsem nőies.


F/42

2018. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Párom is szokta viselni,igaz nem mindennap.Nekem nagyon bejön,benne...vagy,hogy csak megkèrem,hogy öltözzön ki otthon,minden ok nèlkül!:) 23f Szóval hordjad csak nyugodtan.
2018. nov. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
91%
Szép és elegáns a kosztüm, és extra jó pont, hogy a korosztályodban ezzel pont különleges leszel. De ahogy leírtad, úgy neked és a környezetednek is hamar unalmas lesz. Mindenképp variáld a színeket, és néha vegyél fel más szetteket is. Egy egyberuha vagy nőies felső+szoknya kombó még nőiesebb is, mint a szabvány irodai kosztüm.
2018. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Férfiként nagyon szeretek kosztümben látni kolléganőt is, barátnőt is. :) Csak arra kérlek, hogy rendes VÉKONY sarkú női cipővel vedd fel, ne azzal a bumszli kockasarkú borzalommal, mint sok irodai dolgozó.


35/F

2018. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!