Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik órát vegyem ajándékba...

Melyik órát vegyem ajándékba karácsonyra, Vostok vagy Seiko?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra órát venni a páromnak ajándékba 50-100 e forint között, nem nagyon értek hozzá, és rengeteg márka van. Melyik márkát ajánljátok? Köszönöm a segítséget!

2018. nov. 6. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért Zenith mind felső kategória és nem luxus...Zenith El Primero. Csak a példa kedvééért. Seiko! 1989-es automata Seiko SKX-em van, mai napig tökéletes! Doxa már nem az ami régen, az lenne a utolsó amit vennék. Japán órák kiválóak, rendkívül minőségiek. Zeppelin órák szépek, Német órák, nemrég óta vannak jelen a magyar piacon, sok tapasztalatom nincs róla.
2018. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A Vostok nem olyan jó mint egy svájci vagy japán óra, és nem mindig olcsóbb, de én azért is azt vettem. Az enyém ahoz képest mint amire készültem egész pontos. Én azt szeretem benne annyira hogy olyan különleges, és soha nem látok külömben sehol, elég ritka.
2020. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#8


" DESIGN ÓRÁK:


Fossil, DKNY, Tommy Hilfiger, Michael Kors, Festina, Sector, Skagen, Police, Junkers, Guess, Gant, Daniel Wellington, Citizen, search Casio,"


Ekkora agyament baromságot írni. A Citizen és a Casio az mióta divatóra????

Majdnem ugyanakkora név a Citizen, mint a Seiko. És a Casio-nak is vannak igen komoly szériái (pl.: G-shock, Edifice, ProTrek).

2023. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!